Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó szükséges a csajozáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó szükséges a csajozáshoz Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy szegény pl arufeltolto vagy gyári egyszerűmelós szebb fajta 20-30 közötti nők is elvárják az udvarlótól az autót?
2023. febr. 5. 07:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
31%
Én elvárom, nekem is van, legyen neki is.
2023. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
Hat az a baj hogy ha nem ertelmisegi korokben keresgelsz akkor tényleg elvaras lehet ez... Sajnos a buta nok valamiert ragaszkodnak ezekhez. De ha amr diplomasokkal allsz le ok legtobbszor nem varnak el ilyen ostobasagot
2023. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%
11 minek 2 kocsi pestre? :) Teged se az eszedrt fizetnek gondolom. Onlyfansal vetted?
2023. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
30%

12

Diplomás vagyok. Van 2 is.


13

Nem vagyok fent ilyen szarokon!

Mert néha elmegyek kirándulni, nagybevasarolni, utazni.

2023. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
Apuci vette mi?
2023. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
#14 És külön kocsival mennétek?
2023. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Budapesten teljesen jó a tömegközlekedés. Csak egyes nőknek derogál buszra, villamosra ülni, a diplomások között is.
2023. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
55%

Pesten tényleg minek? Volt több olyan pesti barátom is, aki jofej akart lenni, es elvitt reggel a buszhoz kocsival. Le is késtem, volt hogy nem egy, hanem 2 buszt is (feloránkent jár), miközben száguldottak mellettünk a villamosok, ahogy araszoltunk a dugóban. Ezekután mondtam hogy kössz nem, inkabb megyek villamossal, az kiszámithatóbb.


Mondjuk én nem vagyok már csaj, lehet a fiataloknak jobb 2 orát ülni a benzingőzben, mint 15 percet tömegközlekedni.

Az autó akkor fontos ha olyan a munkád, vagy ha sokat jarsz videkre. Illetve később ha már van gyerek, mert babakocsival tényleg rémálom a bkv.

2023. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%

7

Jó, hogy megtudtam. Szólok a pasimnak, hogy végig csak beképzelte a kapcsolatunkat.

2023. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

#15

Édesapám biztosan nem, mert már nincs velem régóta! 🖤

A saját fizetésemből vettem képzeld. Egy opel corsa! Semmi extra! Középkateggoriás autó! Ennyit várok el a pasitól is!


#16

Nyilván nem, de k*rva illuziorombolo, ha mindenhova csak az én autommal tudunk menni!

Egyébiránt, régen nem vártam el, de akarhányszor esélyt adtam csóró, autó nélküli pasinak, mind elmesélte, hogy "hátminekazautóhulyevagy?ottatömegközlekedés" - Aztán, ahogy kapcsolatban lettünk, már valahogy egyik sem akart tömegközlekedni, mind autóval akart, hiszen nekem van! 🖕🖕

Soha többet

2023. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!