Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valóban nem számít a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban nem számít a pénz a nőknek, akkor ez mégis, miért gond?

Figyelt kérdés

Mármint az, hogy nincs semmi a pasi nevén. A háza, a lakása, a kocsijai, a cége, de még az általa használt bankszámla is, mind - mind az édesapja nevén van. És apuka igen jó kondícióban van, simán elélhet még 30 évet, vagy többet.

Nem azért, mert a pasi bűnöző, csak "önvédelem" a "bányászkodó" lányoktól.



2023. márc. 16. 13:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Ki mondta, hogy gond?
2023. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
99%
Csipp-csöpp,cseperegnek az incel témák ma is.
2023. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tán gyámság alatt vagy? Vagy miért kell neked apukád védelme? Nem tudod magad megvédeni? Itt a baj főleg az, hogy nem felnőtt életet élsz.
2023. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
98%
Hát engem pl ez a hozzáállás eléggé zavarna a kérdésben: "csak "önvédelem" a "bányászkodó" lányoktól". Már eleve a feltételezés is, hogy valaki csak a vagyona miatt lenne együtt vele, engem önmagában sértene, mert semmi alapja nincs, legalábbis részemről egészen biztosan. Értem az elővigyázatosságot, de attól még bántó a hozzáállás. Szóval nekem ez lenne a gond. Nem az, hogy milyen jogi hercehurcával próbálja meg bevédeni a hátsóját (mondjuk ha minden az apja nevén van, akkor technikailag nem az övé, nem? Nekem ebből az jönne le, hogy az apja csinált mindent, tolt lakást a hátsója alá, ő meg csak élvezi- amivel amúgy szintén nincs semmi baj szerintem, de akkor vagizni vele nagyon gáz).
2023. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra pasiként is elképzelhetetlen.. hogy mindenem az apám nevén legyen, nehogy egy csaj kisemmizzen. Ennyire hülye nem vagyok.
2023. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
0%
#4 Szia. El tudnád magyarázni, hogy ebben a helyzetben mi a sértő neked? Úgy konkrétan. Sajnos rengeteg olyan nő van aki csak a pénz miatt van együtt a csávójával. Ez egy valós jelenség. Amennyiben te nem tartozol bele ebbe a körbe nem értem miért érzed ezt sértőnek.
2023. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Tehát emberünk nem rendelkezik a saját tulajdonával?

Ez itt a felnőtt párkapcsolatok kategória, nem pedig a gyermeknevelés.

2023. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
6-os és az ilyen nők ellen egy felnőtt férfi úgy tud védekezni, hogy gyámság alá helyezteti magát és mindent odaad apucinak, nehogy a csúnya lányok kicsalják tőle? Ez hol felnőtt férfi?
2023. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

"Amennyiben te nem tartozol bele ebbe a körbe nem értem miért érzed ezt sértőnek."


Nem engem kérdeztél, de sértő, hogy azelőtt ítél, mielőtt megismerne. Neked nem lenne sértő, ha ismerkednénk, és azt mondanám, neked, tudom, hogy csak kihasználsz, oda akarsz költözni hozzám?

2023. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha van testvéred, akkor gond. Amikor apukád elkezd demensedni, és egy tollvonással ráhagyja a bébiszitterére, akkor is gond lesz.
2023. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!