Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bántásból, nem sértésből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bántásból, nem sértésből, de megkérdem: Lányok/nők, miért pont titeket válasszon a pasi?

Figyelt kérdés

Vegyünk alapul egy, a Gyakoris népe szerint manapság átlagos, alap srácot, akire itt a legtöbb nő vágyik.


180+ magas.

80kg.

Sportos.

jóképű.

Diplomás, nyelveket beszél.

Jól fizető, biztos állása van, karrier lehetőséggel.

Örökölt lakásban él, egyedül.

Van egy korrekt céges kocsija.

Humoros, művelt, állatbarát.

Imád utazni.

Hűséges.

Bőven 30 alatti.

Nagy pitonja van.



Ő miért is kezdene veled, egy komoly kapcsolatot, mikor a cuki gimis lánytól, a terem 24 éves sportos edzőcsaján át, az munkahelye elhanyagolt - unatkozó irodista nőin át, a dögös, 50-es, ügyvéd nagyiig bárkit megkaphat? Sőt, akár 1-2 nagyobb vadat is, pl. politikus vagy vállalkozó apuci leánykáit, akik jó le...izé befektetések, ha később politikai pályát akar.


Nem sértődős, reális válaszokat kérek!



2023. márc. 17. 16:08
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
79%
Nekem aztán mindegy, kit választ. Miből gondolod, hogy mindenkinek ilyen a tökéletes pasi?
2023. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
64%
Őszintén? Kvára leszarom, hogy kit választ. Az ilyenek nekem egyáltalán szóba sem jöhetnek. A francnak se kell egy kvapecér, akinek annyi lehetősége van, mint égen a csillag.
2023. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
68%
Nekem biztos nem ilyen kell meghagyom másnak 😃
2023. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
77%

Azt szeretném, hogy akit akarok, az viszont akarjon engem. Ne engem válasszon, hanem engem akarjon.


És azért, mert pont megfelelek neki. Mikor elképzel egy barátnőt, akivel együtt tölti az idejét, olyat képzel - főleg személyiségre -, amilyen én vagyok.

2023. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
15%
Pénz miatt. Ha dugni akar, akkor pínzeljen.
2023. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
76%

Hát a felsorolásból nekem csak a humoros, művelt, állatbarát és a hűséges a szempont. Meg legyen empatikus amit te nem írtál. A pénzügyi tudatosság is fontos, amit sizntén nem írtál. Az, hogy képes legyen önmagát és egy háztartást ellátni, ezt sem írtad, pedig ez is kell.


Hol érdkeel engem az, hog yhány kg? Mi vagyok én? Hentes? Ne legyen túlsúlyos hájdisznó, igen, de te msot komoly úgy képzeled, hogy a nők mérőszalaggal meg mérleggel mennek randizni?:D Volt már randid?


Értem, tudom, a tinderes p*csák ilyen elváráslistákat tesznek ki bemutatkozó szöveg helyett. De te miért olyanokkal foglalkozol akik még azt sem tudják mire vlaó a profil és a bemutatkozószöveg mező? Ennyire buksz a butákra?


Ha már így ennyire érdekel, akokr leírom pontba szedve:

Amit én tudok:

-Diplomás

-Átlagos testalkatú

-165 cm

-Humorosnak mondott, olvasott, kreatív

-Kedvelem az állatokat

-empatikus

-nettó 400 fizu

-albérletben lakom amit egyedül tartok fenn



Amit elvárok:

-legalább 165 cm

-ne legyen kövér

-legyen piacképes végzettsége

-fenn tudjon tartani egy háztartást külső segítség nélkül

-Félre tudjon tenni havonta átlagosan legalább 10-30.000 forintot

-legyen humoros, tájékozott, pénzügyileg tudatos, empatikus

-legyen hobbija, legyenek barátai


Kérdező! Szerinted az én szintemhez ezek óriási elvárások?

2023. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
88%
Azért válasszon engem..... mert belém szeretett igazi szerelemmel. Én meg belé. Vagy ez már nem érdekel senkit???
2023. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
78%
Hat olyan biztos nem lenne az idealom aki eleve igy gondolkodik hogy mindenkit megdugna. Akkor a huseg pont kiesik.nyilvan akkor huseges ha szerelmes. Ha meg szerelmes, annak akarmi oka lehet. Akar a no illata es mosolya.
2023. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen kiéhezett nyomorult nekem nem kéne, nemhogy ő versenyeztessen engem a kegyeiért :D Gyerektől a nagymamáig bárki jó lenne neki? Igénytelen perverz tróger.


Ez a kérdés... :D

2023. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van ilyen ismerősöm aki tényleg levarr mindenkit a tinitől a dögös nagyikig bezáróan. Nem szeretnék egy lenni a sorban, köszi válassz mást.
2023. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!