Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan nővel akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel akinek arab exe van?

Figyelt kérdés

Félig arab, szíriai. Félig magyar. Nem muszlim.

Aggasztana?



2023. márc. 23. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Amikor azt olvasom, hogy exe, komolyan mondom, hogy mindig egy fájlkiterjesztés típusa jut az eszembe. :D
2023. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, hogy ez az info miért fontos és miért befolyásolna az ég világon bármit is..? Az ex az ex, nem érdekel a bőr színe. Ha egy baltás sorozatgyilkos lenne, na az mondjuk jobban aggasztana, de ez... kicsit sem izgat, nem bőrszín alapján ítélem az embereket, főleg nem az ex bőrszíne alapján.
2023. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

Hát csak akkor, ha a pasi dobta.

Ugyanis araboknál a bivalysegg a nyerő. Nálam nem dívik a kövérség (most nem a természetes, csontozat miatt nagy popora gondolok, hanem a széthízott mammut seggre)

2023. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
SOHA
2023. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Simán.

Van félig szír félig magyar haverom. Nemegészen 100as a srác, de ennek semmi köze a származásához.

És megjegyzem, nagoyn sok csaja volt, egyik sem volt husi..

2023. márc. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért relevánsak az exek, ha nincs tőlük gyerek, nem voltak házastársak?
2023. márc. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Első gimis szerelmem félig arab. Az apukája arab, és nem vele nőtt fel, megszakította vele a kapcsolatot. Nem muszlim, nem kecskeb_aszó, nem igénytelen, és nem szerette a kövér lányokat.

Nem szexeltünk, mert fiatalok voltunk, és nem jutott odáig a dolog, de ő volt az első nagyon nagy szerelmem, vele volt az első csókom, ő volt az első, akivel "hivatalosan" is randiztam, verseket írtam róla, stb.

Eddig az összes párom tudott róla, mert elmondtam, amikor az első szerelmeinkről, meg a gimis éveinkről beszéltünk. Egyiknek sem volt egy rossz szava sem erre.


Aki ilyet mondana rám, hogy "kecskebaszó baszott", és úgy kezelne, mint valami igénytelen prostit, azt megkapná a méltó reakciót. Én meg az ilyen embert tartom primitív véglénynek, akit még azért sem sajnálnék, ha valaki hamis nemi erőszak váddal ültetné le. :D

2023. márc. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kérdés annyira szànalmas!

Van egy férfi, akivel gimiben osztálytársak voltunk. Apja szír, ő volt a fogorvosom. Kapcsolati szempontból nem lényeges, de a legjobb fogorvos a környéken.

Az anyja szemészorvos.

Magyar állampolgár, magyarul beszél, még csak romànak se szokták nézni, egyáltalán nem látszik, hogy félig arab. A gimiben ő volt a legmagasabb sràc, sötét hullámos hajjal, nagy csokibarna szemekkel. Egy nagyon szelíd, csendes, jótanuló sràc, aki nem mert odamenni a lányokhoz, és nem is tudta, hogy milyen sokaknak tetszik, mert feszélyezte a szemüvege, meg hogy pár hónapig volt fogszabályzója.

Ezerszer jobban járt vele a felesége (ő is orvos lett, micsoda meglepetés), mint azokkal, akik szerint a nőt egy "kecskebaszó baszta". Mondjuk nem kell aggódni, hogy a nő ràtok fanyalodik, mert nem úgy néz ki, hogy elválnak. Most jön a második gyerek. Azt írtam, hogy a nő szép szőke, és tesi tanàrnő? Hozzá járok (jártam) alakformáló tornára, onnan ismerem.

2023. márc. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgat., így se volt sose nőm

30f

2023. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2023. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!