Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki komolyan nem anyagi dolgok miatt van egy férfival?

Figyelt kérdés

Ha létezik is nagyon ritka valljuk be.

Legtöbb nő azért van egy férfival, hogy saját maga részére hasznot húzzon belőle. Legyen lakása, legyen munkája.

Már itt elbukik az egész, mert ha ez a 2 nincs már alapból bukik az ismerkedés (tudom, mert nekem még munkám sincs). Nem beszélve azért valamennyire számít az is milyen családból származik a férfi, mennyire menő a munkája, diplomája és a háttér sztorija. Nagyon kevés nő, sőt férfi is mondhassa el, hogy ez nem igaz.

Persze férfiak között is van biztos ilyen, de a legtöbb férfit a fajfenntartó, legyet is röptében meghúzó gondolat vezérli, ami miatt férfiak inkább külsőre mennek a nőknél és szexre, mint anyagiak javára. Kövezzetek meg, ha nem így van, de én így vettem észre. Hogy nők még szexnél is inkább az anyagi dolgokat veszik figyelembe nem a konkrét pasit.



2023. márc. 24. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Létezik, de csak tini csajok
Nem létezik
Még tini csajoknál is a pénz beszél
16 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy létezik, csak szellemileg te sehol se vagy hozzájuk képest, kérdező, ezért nyilván nem ugyanazokban a körökben mozogtok.
2023. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Mondhassa...
2023. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a golddigger réteg ami neked A NŐ kategória az tényleg ilyen. Szerencsére a legtöbb férfinak nem itt kezdődik és nem eddig tart az amit nőnek tekint.
2023. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
96%
Tehat az mar anyagi haszonszerzes, ha egy no elvarja, hogy a ferfinek legyen munkaja.
2023. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%

Nincs munkád??? Ez most komoly?

Szerinted az a nő, aki elvárja, hogy legyen munkád, mert nem akar eltartani, az goldigger?

2023. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%
Ja, azért él több millió totál átlagos keresetű férfi kapcsolatban/házasságban, mert minden nő a pénzre megy.🤦🏻‍♀️
2023. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%

Létezik, pl. én is ilyen vagyok. A barátomnak nincs saját lakása, de cseppet sem érdekel, majd megteremtjük együtt a jövőnket. Ha nem lenne munkája az már más kérdés lenne. Akkor nem zavarna, ha átmeneti állapot lenne, és lenne annyi félretett pénze, hogy ne rajtam akarjon élősködni amíg talál munkát (mint ahogy én sem várnék el tőle anyagi támogatást fordított helyzetben). A volt barátomnak nemhogy egyetemi diplomája nem volt, de az érettségit is utólag, huszonévesen tette le, de leszartam. Az egyik legértelmesebb ember volt, akit ismertem, szóval semmi nem múlott azon, hogy milyen a "háttérsztorija".


Viszont kérdező ezzel a hozzáállással nem csodálom hogy nem találsz párt :'D

2023. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
A nőkkel van a baj, mert nem akarnak munkanélkülni pasival kezdeni... Mesélj még.
2023. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
Létezik olyan férfi, aki nem csak az ingyenszex miatt van a nőkkel?
2023. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
98%

Aztarohadt. Az már egy nagy elvárás a nő részéről, hogy a férfinak legyen állandó munkája, pontosabban, hogy akarjon dolgozni? 😃


Úristen, megint egy incel rinya.

2023. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!