Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt fáj ennyire hogy elkell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt fáj ennyire hogy elkell engednem egy toxikus nőt az èletemböl?

Figyelt kérdés
Egy csajszival randizgattunk egy ideig de rájöttem hogy nem hozzám való. Sex működik de közben megismertem egy masik lanyt akivel meg hasonló a gondolkodasunk. Èg ès föld a kèt nő. De mèg is nehèz elengednem a másikat de nem èrtem mièrt. Hiszen elmondta hogy neki nincsennek mèly èrzèsei felèm. Majd közölte hogy ismerkedjek de ne mondjam el neki mert rosszul esne neki. Nem èrtem
2023. márc. 25. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Mert szeretsz szenvedni.
2023. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Ember az ember attól még , hogy kapott egy címként "toxikus"
2023. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Hormonális okai is vannak. Mert szex közben felszabadulnak bizonyos boldogsághormonok, amik erősítik a kötődést két ember között (írtad hogy a szex működött köztetek).

A másik meg talán az, hogy ez egy be nem teljesült kapcsolat, amitől sokat vártál (vagy valami hosszabb távút), de nem lett belőle semmi a lány miatt.

Valójában az a te bajod hogy az egyik nővel való "kapcsolódásodat" még fel sem dolgoztad mentálisan, máris ott a következő.

2023. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a toxikus itt te vagy, mert párhuzamosan randizgatsz több nővel. Manapság úgy játszanak az emberek másokkal, mintha csak tárgyak lennének érzések nélkül.
2023. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A toxikus jelzőt most már minden második ember megkapja. Valójában nem hiszem, hogy ilyen sokan toxikusak lennének.


Ha azonban valaki tényleg az (pl. borderline, nárcisztikus), akkor tényleg borzasztó nehéz elengedni, mert ezek az emberek sokkal színesebbek, érdekesebbek, vonzóbbak, mint egy "normális" ember.


(Semmi ítélkezés nincs bennem, én borderline vagyok.)

2023. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!