Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nők szerint tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők szerint tényleg ijesztő ha egy férfi nem online ismerkedik?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem Tinderen hanem olyan módon, hogy offline helyzetekben:


szórakozóhelyen, baráti körben, valamint bármely olyan helyzetben ahol emberek amúgy is találkoznak egymással: egyetem, pláza, edzőterem, metró, könyvtár, bolt, étterem, kávézó stb. bárhol.



2023. márc. 28. 21:43
A kérdező szavazást indított:
örülnék ha ilyen helyeken szimpatikus férfiak ismerkedni akarnának
jó lenne, de élőben csak idióták szólítanak meg sajnos
ritkán akarnak férfiak élőben ismerkedni
csak online ismerkedek, élőben el sem tudom képzelni
ha egy férfi élőben akar ismerkedni az nagyon ijesztő, tuti pszichopata
soha életemben nem hallottam még olyat hogy élőben ismerkedni
egyéb,írd le:
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem kb senki nem akart élőben ismerkedni, online meg mindenkinek kellettem, pedig baromira nem vagyok fotogen annak ellenére, hogy egyébként jól nezek ki és az arcom is szép.

Sok haver mondta szórakozóhelyeken, hogy több srác is nagyon nézett, csak nem mertek odajönni mert úgy gondoltak, hogy vagy van párom vagy nem beszelnek velük.

Ezért maradtam az online tarskeresenel, ami végül be is jött. De nyilván jobban örültem volna, ha személyesen ismerkedünk meg először, annak mégis van egy varázsa. (Bár nem panaszkodom, a mi sztorink online is elég jó volt :D )

2023. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Még soha nem szólított le valami félisten kinézetű pasi az utcán, ez általában a lúzerek sportja.
2023. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Én kizárólag élőben ismerkedem, ez bevált. Így egyértelműen sokkal kevesebb a jelentkező, de ez minden csak nem negatív dolog :D

Nem mondom hogy minden esetben igaz, de azt tapasztaltam, hogy aki rászorul arra hogy online próbálkozzon, azzal valami gáz van. (Nem, nem kell önbizalomhiányos pasi sem)

Na meg ilyenkor az szokott lenni hogy egyszerre ráírnak 50 csajra ugyanazzal a szöveggel, hátha válaszol vki :D hát kösz nem. Legalább egy minimális energia befektetés legyen, és tényleg tetsszek neki annyira hogy hozzám jön oda.

És szórakozóhelyeken, baráti társaságban, parkban, suliban szerintem teljesen jó. Itt legalább van egy kiindulási pont, valami közös dolog amiről lehet dumálni.

Utcán, metrón stb utálom ha megzavarnak, és ez amúgy is általában ijesztő 50 feletti faszik szokása.

18L

2023. márc. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor ijesztő, ha nem nézel ki jól.
2023. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2

Hülyeség.

Aki online fenn van, az ugyanúgy a való életben is létezik, ugyanazok vannak fenn, akik elmennek melletted az utcán.

En pl nem tudtam ismerkedni egyetem alatt, mert a szakunkon egyrészt kevesen voltunk, másrészt mindenki lány volt. De biztos velem volt a baj :D

2023. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Én akit hallottam panaszkodni az offline ismerkedésre, én általában olyan esetekről hallottam őket panaszkodni, amikor vadidegenek szólították őket le kb. a semmiből. Az meg nekem érthető nőként, pedig én nem zárom ki még a vadidegenekkel utcán való ismerkedést sem - azért, mert 1) rengeteg férfi nem képes kulturáltan ismerkedni (nem köszön, nem kérdezi meg, zavar-e; olyankor jön oda udvarolni, amikor 100%-ig láthatja, hogy nem alkalmas... pl. fizetek a postán, telefonálok, látványosan sietek; szólás nélkül, hosszan követ; kulturálatlan meg kétértelmű megjegyzéseket tesz; visszautasítás után anyázik meg agresszív lesz, 2) sajnos tapasztalat, hogyha vki megpróbál leszólítani, azoknak a nagy része, ha nem a tahó módon ismerkedős fajta, akkor nagy eséllyel csak pénzt vagy cigit akar lejmolni, kétes üzletekbe bevonni, kamu alapítványoknak "pénzt gyűjteni". Kevés értelmes és kulturált férfi ismerkedik az utcán. Meg azért nem árt, ha legalább igényességben egy szinten van a férfi azzal a nővel, akit leszólít - ha vki szuperigényes nőt akar, akkor azért tegyen azért (ha parfümillatú, samponreklámhajú, divatosan öltözködő nőt akar, ő se járjon kócos hajjal, letaposott aljú farmerrel, koszos edzőcipővel, kinyúlt-kihónaljasodott pólóban és 20éves, kibolyhosodott termopulcsiban, torzonborz és ápolatlan arcszőrzettel).


De amiatt ritkán szokott bárki picsogni, hogy egyetemi csoportban, baráti társaságban, barátok ismerősei meg családtagjai között... hacsak nem olyan jellegű az az ismerkedés, hogy egyértelműen puncivadászatra megy ki a játék, visszautasítás után megy a "barátzónázott a büdös k...a, ki akarna nőt barátnak, hülye p...a, tudhatta volna, hogy mást akarok" meg a megalázás, undorító viselkedés. De tényleg baráti kapcsolatból csomó kapcsolat alakul ki. Olyan nő kevés van, aki emiatt már "jaj, creepy vagy" jellegű vadhajtásos turbófeminizmusba megy át.

2023. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!