Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alekosz incelnek számít ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 19:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Undorito pasi.

(Nőkent irom)

2023. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Igen, egy tipikus okoskodó lúzer.
2023. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%

Hááát... az incelek reméelm nem tekintik annak.

Ugyanis Alekosz egy ipari gyökér, egyértelműen nem a önhibáján kívül szerencsétlen, hanem azért, mert végtelenül hülye. Jó, mondjuk ha úgy nézzük bizonyos szintig ez is genetika, de midnegy:D


De amúgy úgy tudom szokott lenni néha nője, szóval nem lehet incel. Mondjuk kemény, hogy még neki is...

2023. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
22%
Nem tom miért divat Alekoszt fikázni, szerintem tök vicces. És hogy lenne már incel, tuti van aki hazamegy vele.
2023. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
4, viccesnek vicces, de kb azon a szinten mint Polgár Jenő vagy A Legenda.
2023. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, elvégre valamilyen szinten "celebnek" számít, szóval tuti van pár csaj aki az ő hírnevén esetleg feljebb akarna jutni.
2023. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
91%

Vannak nála gondok a toronyban, de szerintem nem az. Az incelnek általában egyáltalán meg sem próbálnak csajozni úgy rendesen, ehhez képest Alekosz 0-24 a nőket hajtja online és élőben is(az most más dolog, hogy 99,9%-ban nem jár sikerrel). Úgy tűnik a csajozás már-már sokkal inkább kényszeres pótcselekvés nála, minthogy valódi célja legyen vele.


Meg azért pár hosszabb-rövidebb kapcsolata volt is, pl:most is az aktuális dugópantijával fog szerepelni az Ázsia Expressben(a szőke, szemüveges nő aki a hétvégi bulis videókban szokott szerepelni).

2023. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Volt valaha nője? Volt. Akkor nem incel. Egy incelt észre sem vesznek a nők, a csávó legalább egy valóságshowban szerepelt, ott mindenkinek az volt az érdeke, hogy észrevegyék. Ennyi.
2023. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, amit a 8-as.
2023. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
#5 szerintem nem az a szint, mert nála ez egy stílus, vagy nem tudom, hogy mondjam, ami elég egyéni szerintem. és tök bátran tolja, hiába sokan alázzák. szerintem alekosz egy klasszikus bohóc féle. jó és rossz értelemben, egyszerre van benne valami szomorú és vicces. de én többre tartom mint fitnesz norbit és a hasonló irritáló megélhetősi izéket, amiben semmi könnyed vagy vicces nincs csak gáz.
2023. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!