Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már magát magányosnak? De úgy igazán. Évek óta nincs senkije és már 30-on túl jár bőségesen. Vannak hasonló cipőben mások? Barátok nincsenek de nem is nagyon vágyom rájuk. Szülőkkel jó a kapcsolat, de kéne 1 társ. 36F Incel

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 06:45
1 2
 1/19 Lazy Lover ***** válasza:
Igen de ha magányos vagy miért nem teszel ellene?
2023. márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Felejtsd el ezt, ne állítsd ezt magadról mert a nők Menekülni fognak.


Amúgy kicsi rá az esély, hogy van olyan aki még soha nem volt magányos.


Amúgy egyedül barátok nélkül, és mondjuk egy olyan munkahelyen ahol nulla a lehetőség, és e mellé ha az ember nem is jár el otthonról, akkor valóban marad a Net, vagy egyedül maradhat.


Szóval ha az ember egyedül van csökkennek a lehetőségei társkeresés céljából.

2023. márc. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noren1989 ***** válasza:

Noshàt, 33évesen érzek hasonlót, de valahogy mindig csurran-cseppen valaki, aki érdeklődik, àtjön filmezni, esetleg kocsmàzni.


Javaslom: ne satnyulj be, jàrj emberek közé, légy nyitott.

2023. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
A magányosok korát éljük. Soha nem volt ennyi szingli. Nem látom miért változna ez pozitív irányba. Annál inkább látom, hogy sokkal jobban súlyosbodhat a helyzet.
2023. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De még a mai napig mégis stigma a magány és a "szingliség". Vagyis korrigálom magam, szinglinek lenni menő, de magányosnak nem. Pedig valljuk be azért valahol mégis találkozik ez a kettő egymással még ha oly ciki is bevallani.


Én már évek óta egyedül vagyok, sose kapok esélyt a nőktől.


36F Incel

2023. márc. 31. 08:18
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
36 incel azért nem kapsz esélyt mert pl sörhasad van! És átlagnak érzed magad vele. És 10 évvel fiatalabb modell típusú nőket akarsz társadnak.
2023. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Lehet lepontozni 6-ost, de valahogy valóban mindig ez derül ki a magukat incelként azonosító emberekről.
2023. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

A múltkor rájöttem , hogy a társ mindig itt volt velem amióta vagyok.

Minden ami visszanéz rád a szemedből az a te tökéletes párod meghosszabbítása.

2023. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es tényleg nincs sörhasam, átlagos alkatom van 184 cm 84-85 kg. Edzek is. Nem vagyok kockahas, de lapos a hasam.
2023. márc. 31. 09:03
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Már olyan régóta egyedül vagyok, hogy nem szoktam magányt érezni, legfeljebb az utolsó szerelmemmel töltött idő hiányzik néha.
2023. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!