Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szerint férfiak közt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint férfiak közt van aki vesztes, de a férfi ezt tagadja?

Figyelt kérdés
Ismerkedtél vagy jártál már olyan férfival és majd szakítottál olyan okokból hogy rájöttél ez a férfi egy vesztes, de amikor ezt közölted vele valamilyen módon, beszélgetés során, akkor felháborodva vagy megdöbbenve kikérte magának, hogy mi az hogy ő vesztes, hol élsz te, mit gondolsz, mit képzelsz ki vagy és te vagy az aki nem él a valóságban?

2023. márc. 31. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Nem volt még olyanom, mint amit leírtál.

De az nem ritka, hogy egy pasi úgy gondolja ő az Ász, közben meg egy csődtömeg sokak szemébe.

2023. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan a vesztes szót használnám, inkább a mentálisan beteget. És ahogy szembesítettem a dolgokkal, úgy lett rosszabb. Kenyszeres hazudozó volt, olyan dolgokat is letagadott, amikre egyértelmű bizonyíték volt. Egy példa: letagadott valamit, amit ő maga mondott el egy hangüzenetben. Lejátszottam neki, elkezdett röhögni, aztán kiabálni, hogy én mit képzelek. Rohadt ijesztő volt. Voltak egyéb dolgai is, meg is csalt. Annyi kontextust adnék, hogy kb fél évig csak hétvégén találkoztunk, és itt még nem akartam komolyan venni a jeleket, utána kb fél évet együtt is éltünk, ott lett egyértelmű minden. Hát, ezek után sok helyről hallottam vissza, hogy rólam miket állít, rendesen elmebeteg.
2023. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindegyik tagadja, inkább meg magyarázza magának, hogy miért nem jöttek össze a dolgok. Mindig más a hibás, az anyja, az hogy utolsó gyerek volt, az aktuális politikai helyzet, a felesége, az anyósa, meg mindenki, kivéve őt. Ha problémája van, arra alkohol a gyógyír vagy nőzni kezd, hogy a megcsappant önbecsülését erősítse. Az ilyen ember sosem képzi magát, nem csiszolódik, formálódik, általában dohányzik. Valamilyen mentális zavar, szenvedélybetegség(ek) jelen vannak.
2023. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan rövid kapcsolatom, ahol az elsőre tök szimpatikus pasiról egy-két hónap után kiderült, hogy igazi mártír. Az egész világ ellene volt, minden bajáról más tehetett, minden exe rohadék volt, minden kudarca rajta kívül álló okok miatt történt, mindenki más sikere szerencse/protekció/igazságtalanság. Pár hét alatt teljesen lehozott az életről, amikor lezártam a dolgokat, én is egy rohadék voltam nyilván, mert ő a sok 'sorscsapása' ellenére is mekkora f.szagyerek. Ok.
2023. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Például ""apám"".
2023. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül egy életképtelen, mindig tartozik valakinek, a lakbért vagy az anyukájával vagy az aktuális barátnővel fizetteti ki. Ha van is keresete, hó végére nem marad, hülyeségekre veri el a pénzt, cigi, ital esetleg drogok. Mindenbe belekezd, majd abbahagy, munkat sulit, vagy őt rugjak ki. Mindenből ki tudja magát dumálni, hazudik is sokat, hogy meggyőzzön másokat az igazáról.
2023. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen ember van. Ezt hívják úgy, hogy nagyképű, beképzelt, egoista. Egy idióta, aki túl nagyra tartja magát. Ismerkedésnél nyilván találkoztam ilyennel, de össze nem jönnék egyel sem. Nyilván nem is lehet beszélni velük, mert akármit mondasz, sosem fogja elhinni, megfogadni, sem felfogni.
2023. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nagyon sok fajta lúzer van. Az egyik a kishitűségéből adódó frusztrációt másokon vezeti le, próbál mindenkin uralkodni, nyomás alá helyezni. Neki az élet a folytonos harcról szól, verbálisan és fizikailag, megfenyeget, mindenkit, balhékat csap, mert ővele nem lehet ezt vagy azt tenni (másokkal viszont igen)
2023. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy exem, semmire nem vitte, mert mindenbe csak belekezdett és kb rögtön hagyta is, kétnaponta új életcélja volt, de nulla kitartással, csak sodródott az életben. Szerintem a mai napig a szülei tartják el (36 évesen) és gondolom azóta még frusztráltabb a sok kudarctól, amit magának csinált. Én akkor csatlakoztam le a nyomoráról, mikor engem is kezdett egyre durvábban ekézni, amiért hajtottam a munkában, edzésben, tanulásban.
2023. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze! De nem is ogazán szakitásrol lehet itt beszelni. Simán nem folytattam az ismerkedést. Csóró, vesztesekre nem pazarlom az időnet
2023. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!