Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek mikor van vége férfiakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mikor van vége férfiaktól kapott végtelen figyelemnek és visszaigazolásnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem kb. hány éves korban van az hogy a férfiak többé már nem néznek meg. Mármint úgy mint mondjuk 18-30 éves korod között.

2023. ápr. 7. 18:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2023. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%

Ez butaság.

60 éves vagyok, és vannak, akik még mindig megnéznek, keresik a társaságomat. Igaz, a környezetem szerint letagadhatnák 10 évet. De minek? Nincs rá igényem.

2023. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Van amit már 20 évesen se néznek meg, van akit még 60 évesen is.
2023. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

első sorban inkább a korosztály változik akik inkább figyelemmel kísérik.


A másik eset, hogyha elhíznak túlsúlyosak lesznek, ugye bizonyos kor után egyre inkább tesznek arra, hogy mozogjanak vagy valami sport...így természetesen csökken a figyelem...

2023. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
17%
50 felett már nem nagyon, hiába tartja jòl magát, tagadhat le a korábòl, max megdícsérik, hogy korához képest jòl néz ki, de nem tudnak rá ùgy nézni, hogy vonzò. Legalábbis ezt látom munkahelyen és ismerettségi körben. Mocskosak a férfiak, a legtöbbje. 31/N
2023. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%

Persze #5-ös :)

Mert a nőknek vonzóak a pocakos, öreg, löttyedt csöcsű löttyedt seggű szottyadt férfiak...

2023. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
25%
Na, jött a sok öreglány lepontozni 😃😃
2023. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
34%

Kinézettől függ, de ez fordítva is igaz a nőknél.


Biztos a Mészáros is jóképű jó testű pasi....


De míg a nők lazábban együtt vannak egy külsőre nem vonzó férfival, addig a férfiaknak ez nehezebben megy.


Hiába lenne azaz 50 éves nő nagyon gazdag és mindent megadna nekem, ha nekem viszont nem állna fel rá, és gyógyszert kéne szednem....

2023. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

31 vagyok, többen megnéznek, mind valaha.

Édesanyám 61, az utóbbi pár évben lett nagyjából vége neki. 5 éve viszont még simán odamentek hozzá ismerkedni a boltban (kb. 15 évvel fiatalabb pasi), meg egyéb helyeken is.

2023. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
7%
Szia általában akkor amikor már képtelen szülésre ez a testükön is meglátszik ugye nem kell le írnom hogy az öreg korban nagy a rizikója a gyermek nemzésnek és ezt tudat alatt a férfiak felmérik. De általánoságban 30 fellet nem fog senki megnézni, bármit is írnak az előttem az öreg ūgly öreg nők.
2023. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!