Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők , ti úgy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők , ti úgy vagytok vele, hogy azzal a pasival igazán jó a csók és a szex, aki iránt érzelmeitek is vannak, vagy anélkül is?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem próbáltam még érzelem nélkül, úgy szerintem nekem nem menne.
2023. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha az erős vonzalom is érzelem, akkor igen.
2023. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem menne érzelmek nélkül.
2023. ápr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Nálam fontos az hogy biztonságban érezzem magam vele szex közben, attól függetlenül hogy a párom vagy csak szexkapcsolat, alkalmi.


Azzal jó igazán a szex akivel szexuálisan passzoltok, az igényeitek, ki mit szeret, mi indítja be, ha megvan az a bizonyos plusz. Ehhez nem kell szerelem, elég a vonzalom is.

2023. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Lehet jó szerelem nélkül, ahogy #4 írja, de szerelemmel sokkal jobb.
2023. ápr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Aki igazán jól csókolt abba nem voltam szerelmes, akibe igen az meg pocsék volt. A szex meg, nem az érzelem számít

2023. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy párom akibe nagyon szerelmes voltam nagyon, de előtte se tudtam levetkőzni az önbizalomhiányom, így eleinte borzalmas volt, főleg amikor csak velem foglalkozott, aztán egy idő után amikor már elfogadtam önmagam is, hogy wow szeretve vagyok, no shame, akkor nagyon jo lett az egész. Az egyéjszakásokban pedig hát.. Eh. Elmegy.

Kellenek az érzelmek és a megerősítés.

2023. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Számtalan vadidegennel csókolóztam már pl szorakozohelyen ittasan és mind mérhetetlen jó volt!

De pl az első szerelmemmel nem tudtam csókolózni se mert nem ugy csinálja ahogy kéne.


En ugy vagyo vele 10ből 8 vagy 9 ember TUD csókolózni, 1 meg nem, azokkal NEM jó. Ha szeretem, ha nem, akkor se.

2023. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha meg van a kémia közöttetek...
2023. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Én csak érzelmekkel tudok
2023. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!