Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőt ajánljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőt ajánljátok komolyabb kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Nem házasságra gondolok, hanem ahol tényleg meg akarnak ismerni, nem csak testnedveket cserélni. Lehetőleg olyat, ahol nem írják le az embert, ha túlsúlyos, vagy elmúlt 40.

Rosszindulatodra nem vagyok kíváncsi, van elég bajom. Kösz.



2023. ápr. 25. 06:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Nekem eddig 2 kapcsolatom volt, mindkettő Badooról. Az első az 4 és fél év, a mostani pedig december közepe óta tart. Elég gyorsan egymásra találtunk, pedig nem vagyok egy átlag szépség.


28N

2023. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem a társkeresőtől függ. Mindenhol emberek vannak, ha kipróbálsz többet is, akkor látni fogod, hogy kb ugyanazok. Sajnos, ha nem tetszel a nőknek, akkor nincs garancia, hogy lesz olyan platform, ahol tetszeni fogsz. Ilyen paraméterekkel inkább élőben kellene ismerkednek, ott több esélyed van, hogy nem a külső jegyek által szelektálnak, hanem tudsz menteni a személyiségeddel.
2023. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Kizárólag az dönt hogy a fotódon vonzó vagy-e, hol laksz, magasság, testsúly. Én 180/84 vagyok, átlagnál egy kicsit jobb, saját autó, lakás, nincs hitel, jól keresek, de ennek ellenére válaszra sem méltattak. Már az összes társkeresőről töröltem magam, mert értelmetlen.
2023. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem tinderrol volt két kapcsolatom.

Az egyik fel éves volt, a másik egy hónap múlva két éves :)

2023. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
Ha nő vagy teljesen mindegy, rajongó tábor fog körbevenni!
2023. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

3as válasz a legjobb:D

Leírja, hogy kizárólag a külső és az anyagi helyzet dönt, aztán leírja, hogy jó külsejű, jó anyagi helyzetű, de a kutyának sem kell XD Kva hiteles megállapítás akkor, ha még saját magadra sem működik az állításod, nemhogy általánosságban XD


Lehet próbálkozni mindenféle társkeresővel, de a Tindert kimondottan nem ajánlják erre a célra. Persze, van aki onnan házasodott meg, de lássuk be, a Tinder arra van kitalálva, hogy minél kevesebb idő alatt minél több embert csekkolj le és ezáltal minél felszínesebben és gyorsabban dönts. Sokan meg sem nézik a profilt, csak a fő képet oszt annyi.

Szóval kb bármi, csak ne Tinder.

2023. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

6. Nagyon okos vagy! Ikszdé.

Nem a férfiak válogatnak és döntenek. Ikszdé.

Mivel a külsőm nem olyan amin megakadnak a női szemek, így a társkeresőkön a létezésem tárgytalan. Ikszdé. Attól hogy a nem túl magas elvárásaimat lejjebb adtam a külsőt illetően sem változott a sikerességi rátám. Ikszdé.


150-175cm, 45-75kg, szem, hajszín lényegtelen. Azért ez már elég tág merítést feltételez. Ikszdé. Én elhiszem hogy a társkeresőkön lévő minden nő rendes, intelligens, a külső annyira nem fontos csak a belső értékek, sőt azt is elhiszem már hogy külsőre, belsőre, életvitelre értéktelen vagyok. Ikszdé.


Emiatt máshol kerestem és találtam meg a boldogságom. Még nincs befejezve de már hamarosan kész lesz egy önfentartó kis gazdaság, állatokkal, növényekkel, napelemekkel, kúttal. Ikszdé. Inkább olyanba tettem az energiáim, aminek van értelme, ami feltölt. Ikszdé. Remélem nem baj ha kivontam magam ebből a modernkori agyhalál ól! Ikszdé.

2023. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagoyn nem úgy néz ki, mintha kivontad volna magad belőle...
2023. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
8. Leírtam a véleményem, amire kaptam a szokásos feminista leszólást, természetesen személyeskedve. Tudom, ezek elfogadott, felpontozást érő hasznos válaszok. Kb. ez a gyk színvonala. Teljesen jól érzem már magam egyedül is, mintsem mint egy lóvásáron. Vagyok aki vagyok, nincs szégyelni valóm. Rajtam kívül rengeteg vonzó és sikeres férfi van, minden nőnek jut egy. Szóval a probléma megoldódott!
2023. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

9, nézd.


Hoztál egy állítást, amit még a saját példáddal sem tudtál alátámasztani.

A legtöbb ember ha azt mondja, hogy "a párkapcsolatokban ez így működik" akkor a saját tapasztalatát hozza, hisz.. ez van neki. De te még a saját tapasztalatoddal sem tudod alátámasztani. Őszintén, akkor ennek mi értelme volt?:D Semmi.


Ha meg azt írod, hogy te már túl vagy ezen a kapcsolatosdi dolgon és másban találtad meg a célodat stb, az szép, de az, hogy itt a GYKn osztod a párkapcsolatokkal kapcsolatos bölcsességeidet - amikről ugye az előbb derült ki, hogy émg rád sem igazak, nemhogy általánosságban működnének - eléggé azt jelzi, hogy nagoyn nem sikerült elengedned a témát.

Az emberek többsége legalábbis nem tölt időt azzal, ami nem érdekli.

2023. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!