Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet ez a férfi ?

Figyelt kérdés

Igazából rendkívül furcsa személynek tartom, mert iszonyú rendes, de kissé furcsa.


Vannak néha szexuális célzásai, de összeségében érdekli a magán éltem is, meg tök jól el tudnunk beszélgetni a semmiről szinte órákat. Még ha nem értünk egyet valamiben akkor szintén megbeszéljük és lett bőven beszéd témánk ismét.


Akkor olyanokat mond, hogy örül nekem. Meg szeret velem beszélgetni.


Valamint nekem nagyon szimpatikus, hogy annak ellenére, hogy meg van a saját véleménye, nyitott az enyémre is és elismeri ha valamit máshogy látok. Plusz ő egy vezető típusú férfi ami nekem hihetetlen módon bejön!


Csupán ezek a szexuális célzások zavarnak be néha, mármint nem tudom eldönteni a szándékait. Benne lennék egy kis kalandban is, soha nem voltam prűd, csak mostanában sokszor inkább komolyabb szándékot szeretnék látni.


Ti mit gondoltok ?



2023. ápr. 26. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha benne lennél kalandba akkor nem kell tulagyalni...vágj bele.

Amúgy kérdezted már mik a tervei veled?

2023. ápr. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van. Tudni kellene a szándékot, nehogy csalódj. :/
2023. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Ahha...szóval van egy pasi akivel tök jól megértitek egymást, bejön a személyisége és még kis pajzán célzásokkal jelzi is, hogy nem csupán belégető-pajtiként, hanem nőként is, potenciális partnerként is tekint rád...erre te "jujistenem vajon mit akarhat???"


Lehet az én terminológiám a hibás, de nálam így fest pofonegyszerűre sarkítva a kapcsolatok típusai:


nem komoly = szex

komoly = szex + minden más is ami nem szex


Namármost te komolyat akarsz, ami "szex + minden más is ami nem szex". Ezzel a pasival viszont tök jól kijöttök, ergo passzoltok "minden más is ami nem szex" téren...és finoman, nem tolakodva, csupán utalások révén jelzi, hogy érdekelné veled a "szex" aspektusa is a férfi-női kapcsolatnak. Akárhonnan is nézem, ez tipikusan "szex + minden más is ami nem szex"...na most ha visszagörgetsz és figyelmesen megnézed, hogy ez minek is a képlete? (=komoly) illetve megnézed, hogy te mit is keresel (komoly)...nos a matek sosem volt az erősségem...

2023. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Honnan tudod hogy a férfi is komolyan gondolja és nem szexpartnert keres? :/
2023. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
#4 Csak tippelek. Ha már régóta tart az ismeretségük és pusztán csak dugni akarna, nem hiszem, hogy ennyi időt / energiát fektetene a dologba. Az órákon át semmiről beszélgetéshez meg 2 ember kell...úgy értem én biztos nem tudnék ilyen jól ellenni valakivel akivel csak dugni akarok és nincs egyéb vonzódás...
2023. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!