Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok akiknek jól megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akiknek jól megy a tinderes csajozás. Hogyan éritek el hogy érdeklődő legyen a lány?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már sok kezdést. Általában 2-3 reakció után meghal a beszélgetés. Nem törölnek ki viszont ha írok még valamit pl. Mik a tapasztalataid az appon, akkor már törölnek is. Odáig meg 1-2 napig semmi reakció :D

2023. ápr. 26. 08:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó kinézettel gondolom. Nekem is vannak persze ilyenek hogy nem válaszol, de van hogy én is ghostolok úgyhogy ez nem meglepő.

Persze meg kell találni a megfelelő beszélgetési stílust is, ami nem túl tapadós, de azért érdeklődő, nem túl kedves de nem is bunkó stb., ami nem könnyű

2023. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Jol Kell kinezni…
2023. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

1. Nézz ki jól

2. Ne nézz ki szarul

2023. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy elérnék ha nem kezdenének el játszmázni azzal hogy ki írjon rá a másikra, hanem simán kezdeményeznének bármikor. Sokan erre se képesek, vagy nem eléggé tetszik nekik a lány.
2023. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszel nekik eléggé, írhatsz sajnos akármit, akkor is offolni fognak.

Azoknak megy jól, aki jól néznek ki.

2023. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A Tinderen úgyis a külső dönt, a legtöbben el sem jutnak odáig, hogy felkeltsék a lány figyelmét.
2023. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor minek húznak jobbra ha nem elég jó a külső? Meggondolták magukat :D
2023. ápr. 26. 09:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én női szemmel állítólag jól nézek ki, magas is vagyok, de ezt Tinderen nem tudják. Nem vagyok látható a képeken, és a magasságomra sem tettem semmilyen utalást, nem akarom, hogy bárki felismerjen, és azt sem, hogy a külsőm alapján lájkoljanak. Viszont olyan profilszövegeket írok ki, amik megfogják a (számomra) érdekesebb, iróniára és kreativitásra hajlamos nőket, és velük egyáltalán nem szokott problémát jelenteni a kommunikáció fenntartása. Van egy mondás, ami a társkeresős írogatásra különösen igaz : "Amit erőltetni kell, azt nem kell erőltetni". Minden beszélgetés izzadságszagúvá válik, ahol nincs őszinte érdeklődés a felek közt, csak stopperrel mérik az időt, meddig kell még beszélgetni, hogy eljussanak az áhított találkozásig.


Ha más férfiaknak tanácsot kéne adnom, hogy beszélgessen nőkkel Tinderen vagy bármilyen egyéb társkeresőn, fórumon, azt javasolnám, hogy legyen önmaga, legyen természetes, ne árassza el kérdésekkel a nőt, ne sürgesse semmire, ne követelőzzön, ne zaklassa, emberként kezelje, ne becserkészendő zsákmányállatként. A nők általában halálosan unják, ha a férfiak a valós vagy képzelt sikereikkel dicsekednek nekik, ha dögunalmas munkaügyekkel traktálják őket, és általában mindenfajta önfényezéstől menekülnek. Ezeknél már csak a betanult csajozós dumákkal lehet őket gyorsabban futásra bírni. De talán a legfontosabb tanácsom, hogy aki nem tudja magát jól kifejezni írásban (és nem aranyásót keres), az kerülje a netes társkeresést.

2023. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem fényezem magam de amiket írtál azok nálam mind rendben vannak :D Egyszerűen szarnak bele hogy reagáljanak, hogy megismerjenek az esetek többségében. Ezzel még mind nem lenne baj, lehetne közölni is hogy mégse vagy valami :)
2023. ápr. 26. 11:53
 10/15 A kérdező kommentje:
Na meg egy kiköpött bohócnak érzem magam aki teljesen mindegy hogy normális kérdéseket tesz fel vagy vicceskedik. Az esetek többségében az első 5 mondaton után màr faképnél hagynak. Pedig nem panaszkodok, viccesen kezelem a dolgokat, utalok a képén lévő részletre stb.
2023. ápr. 26. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!