Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik, hogy bírjátok szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, hogy bírjátok szex nélkül?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottunk a férfival, akit a nagy ő-nek hittem, és már most teljesen kivagyok. Nagyon hiányzik a szex. Ő volt az első párom, akivel igazán jó volt a szex...de úgy istenigazán. Iszonyatosan kívántuk egymást mindig, nagyon szenvedélyesek voltak a szeretkezéseink. Minden találkozónk alkalmával 3-4-5x egymásnak estünk. Eddig lehúzott a kapcsolat gyászolása, de az elmúlt napokban folyton a képzeletembe férkőzik, milyen volt vele a szex és erről fantáziálok. Gondoltam, most tartok egy kis szünetet és egyedül leszek egy darabig, de már most érzem, hogy ez így nem fog menni, nem fogom bírni szex nélkül. Az, hogy magának csinálja az ember, szerintem más, nekem az nem elég. Viszont én nem tudok lefeküdni olyannal, akihez nem vonzódom úgy igazán...és nálam nagyon ritka, hogy vonzódom bárkihez is...ha meg vonzódom valakihez és szexelünk, elkezdek többet érezni, akkor már nem lesz elég a szex. Ördögi kör. Ti hogy oldjátok meg az ilyen szingli időszakokat?

29/N

Kérlek írjatok nemet és kort is.


2023. ápr. 28. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok ilyen szexmániás, nem hiányzik a szingli időszakjaimban.
2023. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Ebben a pillanatban is kaparom a falat. 30/F
2023. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Könnyen. Tini koromban megtanultam már kezelni, az alapvető fizikai szükségleteimet.
2023. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy. Vannak durvább, de vannak enyhébb időszakok. Ismerkedem tovább, és kivárom azt a nőt, akivel tényleg összeillünk. De erre amit kérdezel szerintem nincs jó megoldás.


Én is voltam ilyen kapcsolatban, ahol ennyire működött a kémia. Viszont idővel rájöttem arra, hogy bizonyos típus vonz, és ezt kell kivárni, míg valakivel meg lesz ez a mély vonzalom. Nekem nemcsak maga a szex hiányzik, hanem az a mély kötődés, és vonzalom, amit ott megtapasztaltam. Igazából amiatt működött részemről a kapcsolat, hogy igazán tudtam őt szeretni, szívből.

2023. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Én örök szingli férfi vagyok, van néhány lánybarátom, akikkel nagyon jókat szoktunk szexelni, van vonzalom, meg mindenféléről eldumálgatunk,de egyikkel se akarnék így komolyabban összejönni, és szerencsére ők se erőltetik ezt a témát.

Illetve volt néhány olyan,akik hozzád hasonlóan egyszer csak elkezdtek többet érezni, na előlük menekültem. Sztem amúgy nem veled van a baj, ahogy az én esetemben se a csajokkal volt, csak én vagyok kissé elköteleződés fóbiás. 31/F

2023. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon rosszul, nehezen. Főleg annak tudatában, hogy nekem ilyen kölcsönösen erős vonzalomra/működő kémiára a büdös életbe' esélyem sem lesz. És egyetértek, a maszti orrvérzésig baromira nem megoldás. Pláne hosszabb távon. Hogy évekig/fiatal, aktív korod nagyobb részében az jelentse a szexuális életet... ne már... 😒

(31/N)

2023. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Én szexpartnert keresek, ha már nagyon ki vagyok. Többnyire sikertelenül. #2
2023. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Rising Phoenix ***** válasza:
95%

Én elvagyok. Ahogy 3-as írja, tinikorban meg lehet tanulni kezelni. Illetve nekem eleve kell a szexhez és amúgy a szexhez való kedvhez, hogy társam legyen az akire mozdulok. Ha nincs társam, nem hiányzik, elfoglalom magam mással, vagy megoldom magamnak. Azért 2hetet ki lehet bírni szex nélkül ép ésszel.


35N

2023. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Veszek vibratort, azt jatszok vele
2023. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Szűz vagyok, így nem tudom minek kéne hiányoznia 🤣

Nekem a legkönnyebb azt hiszem.

2023. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!