Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Fiatal nők ösztönösen vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatal nők ösztönösen vonzódnak idősebb férfiakhoz" beteges elméletnek van valóságalapja?

Figyelt kérdés

Magyar nyelven erről még nem olvastam cikket, de angol nyelvterületen, főleg USA beli youtube, pick-up artist, ismerkedési, párkapcsolati coach stb. témában ez egy létező téma, hogy igenis a 20-30 közötti nők ösztönösen vonzódnak a 40-50-es férfiakhoz mert hogy azokban érettség, élettapasztalat és egzisztencia van.


Nem lehet hogy ez országonként eltérő és mondjuk USA-ban elterjedt, mert Magyarországon ilyenről még nem hallottam?!



2023. ápr. 29. 16:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
34%
Már Amennyiben Tényleg van érettség élettapasztalat és főképpen egzisztencia.
2023. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

# 1


szerintem is. Itt igazából nem egyszerűen az egzisztenciához való vonzódásra gondolnak és ez legtöbbször ha van akkor nyilvánvalóan 40+ férfiaknál.

2023. ápr. 29. 16:09
 3/46 anonim ***** válasza:
71%

Van valóságalapja de kb csak minden 3. nőre igaz

2 a 3 ból abszolút nem vonzódik idősekhez.

Ja és 40+ feletti férfiak nem túl vonzók általában véve

2023. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
43%
Minden nő vagy most fiatal vagy volt fiatal nő. És érdekes módon ők 99% állítják, hogy nem létezik ez a bizonyos vonzódás, most hagyjuk a befogott orral undorral elviselt dolgokat a lóvéért, ajcsikért, jobb életért. Ezt a vonzódást érdekes módon mindig a vénülő, klimaxoló 40-es 50-es 60-as papikák állítják tényként, hát nem aranyos? :D
2023. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

# 3


de ez nem inkább pénzhez vonzódás mintsem ahhoz hogy 40-50 éves nem?

2023. ápr. 29. 16:11
 6/46 anonim ***** válasza:
18%
Nem, inkább az hogy nem volt apjuk és betegesen vonzódnak 30+ felettiekhez. Sokszor elvált szülők gyereke, vagy anya egyedül neveli, esetleg apa nem foglalkozik a lányával akkor jó eséllyel alakul ki ez a vonzalom
2023. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

# 4


én is csak olyat hallottam hogy gimis, egyetemista lányok szörnyülködve emlegetik hogy rájuk mozdult egy 40-es apuka meg ilyenek. De olyat még sosem hallottam hogy epekedve meséli micsoda 40-es szupercsávóval randizott.

2023. ápr. 29. 16:14
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Anno mikor gimis voltam 25 lányból 2 vonzódott az idősebb férfiakhoz az osztályomban.
2023. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
20%
Van ilyen vonzodas, sok huszas no van 40es pasival. De teny, sikeres, gazdag, apolt, dominans, magabiztos hapsik ezek. Es mindig hiresek es gazdagok.atlag 40es aputestu panelproli hapsiknak is leesik neha ilyen no, de hosszu tavon megtartani nem tudja.
2023. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Hans Pötterman ***** válasza:
84%
Hát én amit látok max 10-12 év. Egy kapcsolatról tudok ahol a nő lánya lehetne a faszinak, hát akadnak gondok hidd el, ráadásul ott is van szerepe a nő munkakerülő hozzáállásának.
2023. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!