Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha a pasi nem igazán lenne képes rendesen, keményen megdugni titeket, akkor lehet bármilyen ember, nem jönnétek össze vele, illetve szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Eleve ha "dugásig" jutunk akkor már járunk.
2023. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Nálam ez kizáró ok lenne. Nem a szex a legfontosabb, de eléggé elöl van a listán, és én pont keményen szeretem. Nem jósolnék nagy jövőt így, ennek tudatában pedig nincs értelme se a saját időm pazarolni, se másét.
2023. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez nem elsőrendű pedig fontos a szex. Ha már járunk és később derül ki vmi akkor ezért biztos nem szakitok.
2023. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem elsődleges, hiszen ha nem passzolunk emberileg és nem törődő akkor off.


Ha a szex nem megy, azon javitunk, pont. :)

2023. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Engem zavarna. Volt ilyen kapcsolatom, azt hittem menni fog és nem zavar.. de sajnos egy idő utan elegge zavarni kezdett, hogy szexeltunk, de olyan mintha nem is lett volna szex. Szakitottam vee vegul persze ezt nem adtam a tudtara hogy emiatt..
2023. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A nem tud "keményen megdugni" nem mindegy mit jelent.Ha alapvető dolgokra nem képes akkor egyértelműen szakítanék vele,de ha csak annyi van a dologban,hogy ő a lassú,érzelmes szeretkezést szereti akkor azzal nincsen baj (orgazmus mindkét fél részéről legyen).
2023. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Szakítottam. Igaz, eleve csak szexkapcsolatnak indult. De rendes kapcsolatban sem biztos, hogy benne maradtam volna vele emiatt. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Ennél a semmi is jobb, hogy az ernyedt micsodáját próbálod életre kelteni, ha meg mégis sikerül neki, meg se érzed, vagy ha pici szenvedély elragadja, tízszer bocsánatot kér közben.
2023. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%

Érdekesek az itteni válaszok. Az életben meg valahogy bőven összejönnek, még előny is egy hosszabb kapcsolatban sok nő számára sajnos, ha nem fontos az adott férfi számára a szex.


Épp annak van nehéz dolga, aki szeretne gyakran szexelni, de nem született 185 magas adonisznak, ezért csak bétának kellene a nőnek attól meg rossz néven veszi, ha nem tudja leépíteni a magas szexuális igényét...

2023. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
8. Azért nekem sem kell Adonisz, ahogy sok nőnek sem. Szimpla általánosítás, mint a szokásos. :)
2023. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon fontos.


Volt ilyen kapcsolatom, több is sajnos, nagyon tapasztalatlan volt a partnerem, ezért nem tudott "keményen" megdugni.

Igazából itt a baj, hogy sehogy sem.. tehát nekem kellett dolgoznom, mindig, és gyakorlatilag feküdtek mint egy fa.

Sok ilyen férfi van.


Ilyet nem lehet alakítani, habitus kérdése, csak rosszabb lesz.


Nálam nem lenne közös jövőnk.

2023. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!