Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagnál jobban kinéző sráckén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagnál jobban kinéző srácként miért ghostingolnak társkeresőkön folyton, hogyha teljesen normálisan bánok mindenkivel? 28/F

Figyelt kérdés

Teljesen normális alatt azt értem, hogyha elkezdek beszélgetni egy lánnyal akkor sosem hagyom ott szó nélkül. Ha valami nekem nem klappol, azt ​tudtára adom és nem eltűnök, ezzel generálva benne sok kérdőjelet.


Igazából nekem teljesen rendben lenne ha megmondják hogy bocsi de nekem ez így nem. Indokolni sem kellene semmit feltétlenül :D



2023. máj. 1. 10:22
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy letezo jelenseg ferfi es noi oldalon egyarant. Nem szep dolog, de sokan megegettek mar magukat, hogy elutasitas soran a masik elkezd gyalazkodni, bunkozni. Ezert inkabb szo nelkul eltunnek. Vagy csak siman jellemtelenek. Ne vedd magadra. Akivel meg nem talalkoztal eloben, az egy idegen.
2023. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
66%
Inkább ürölj neki, hogy nem kell ilyen jellemtelen, gerinctelen emberekkel ismerkedni.
2023. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Még annyi lenne ezzel kapcsolatban hogyan kell ezeket legjobban kezelni? Ha nem reagálok semmit akkor veszik magukat észre a legkevésbé vagy nem?

Megváltoztatni ne akarjunk senkit okés, viszont rávilágítani sem érdemes ilyenkor?

Előre is köszönöm, meg az eddigi kedves válaszadóknak is a reakciókat:)

2023. máj. 1. 10:51
 4/54 anonim ***** válasza:
83%
Ha eltunik, akkor nem tudsz tenni semmit.
2023. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
42%

"bocsi de nekem ez így nem."

A ghostolás ugyanezt jelenti. Mit kellene ezen magyarázni?

Nem vagyok kíváncsi a kioktatásokra, hogy egy felszínes rohadék vagyok amiért valaki mégsem jön be.

Egyszer konkrétan kaptam egy monológot, hogy "érzelmileg, értelmileg nulla vagy, akinek csak a külsőségek számítanak. Majd egyszer felnősz. Stb."

A férfiak meg hatványozottan csinálják ezt, rosszabb esetben elkezdik zaklatni a lányt

2023. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Ki nem törölnek mindig, szóval ha írok egy utolsót azt sanszos hogy elolvassák
2023. máj. 1. 10:54
 7/54 Kitana. ***** válasza:
32%

Vadidegen emberekről beszélünk, feltételezem felnőttekről, akik meg tudják ítélni a saját viselkedésüket. Miből gondolod, hogy nem szarnának nagy ívben a te rávilágításaidra? Azt gondolod, érdekel bárkit a véleményed?

Ezzel maximum azt érnéd el, hogy legközelebb nem csak ghostingolják a következő alakot, hanem egyből tiltják is őket, hogy lehetőségük se legyen reagálni.

2023. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
76%
6-os, arra sem fog valaszolni. Majd akkor kitorol vegleg.
2023. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Nagyon igyekszem megérteni a ghosting pozitív oldalát de szerintem még mindig nem sikerült. Én örülnék neki ha valakinek sikerülne megértetnie velem.


Egyrészt van az a mondás hogy bánj úgy az emberekkel ahogy szeretnéd hogy veled bánjanak. Feltételezem egyik lánynak sem pozitív mikor ghostingolják.

Ha nem törlik ki a másikat, csak hagyják hogy örlődjön, a másik ugyanúgy képes küldeni még egy becsmérlő mondatot mintha nem hagyják örlődni szerencsétlent csak elmondják hogy: bocs de nem.

2023. máj. 1. 11:05
 10/54 anonim ***** válasza:
59%
Nincs pozitiv oldala, ez egy onvedelmi reakcio. Nekem is volt tobb negativ elmenyem visszautasitott ferfiaktol, mint ahogyan az 5-os is irja. Ez meg kinek hianyzik?
2023. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!