Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy csávóval, aki 4-5 évvel fiatalabb nálatok?

Figyelt kérdés

Szituáció:

Egy táborban voltam. Az egyik segítő csajszi 24-25 éves lehet. Néztük egymást sokat, de annyira mérges vagyok magamra, vagy inkább csalódott, hogy nem hívtam el sehova, nem közeledtem felé úgy...


Ennek az az oka, hogy én 20 éves vagyok, és nem gondolom, hogy egy érett, gyönyörű 25 éves csaj összejönne-e velem, vagy akarna-e tőlem bármit úgy egyáltalán.


Elkeserít ez a dolog, mert nekem nagyon tetszik.


Mit gondoltok?



2023. máj. 1. 16:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk egy tényleg nagyon nevetséges korkülönbség. Még a gyerekvállalás témában sem számít, akkor mégis miben??
2023. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
56%
Én nem. Volt már fiatalabb barátom több is és nem bántásból, de nagyon nem egy síkon mozogtunk, hogy szépen fejezzem ki magam. Sem gondolkodásban, sem komolyságban, sem semmiben. Számomra nagyon komolytalanok és hozzám képest gyerekesek voltak, szóval megfogadtam, hogy többet fiatalabbal soha.
2023. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt 19 évesen 25 éves, 21 évesen 29 éves barátnő, 20 évesen 28 éves szexpartner.

Simán lehetséges:)

2023. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
3-as. Ne határold el ennyire magad, mert lecsúszhatsz a főnyereményről. Bár ez csak egy jó tanács akar lenni.
2023. máj. 1. 17:05
 6/46 anonim ***** válasza:
63%
Hát kérdező, a történtek fényében nekem egy olyan pasi, aki x évvel fiatalabb nálam eleve nem lehet már főnyeremény. Bár lényegtelen is, jelenleg 6 éve élek kapcsolatban egy tőlem 4 évvel idősebb férfival, jövőre házasodunk, szóval tényleg nem oszt, nem szoroz ez már.
2023. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem +/- 5 év fér bele
2023. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

6-os, sok boldogságot kívánok!


De amúgy, muszáj belekötnöm. Mi az, hogy tőlem?

NÁLAM!


Minél nagyobb, annál erősebb. Ez a fordulat is őrzi a nyelvben. Minél nagyobb? (Mivel tudom összemérni?) Mitől nagyobb? - Attól, hogy sokat evett,sokat edzett stb. Mitől beteg? vírustól. Ha tőlem nagyobb, milyen hatást gyakoroltam rá, hogy nagyobb legyen? Költői kérdés.


Nem értem ezt a tőlemet miért használják még ma is. Bántja a fülem.

2023. máj. 1. 17:18
 9/46 anonim ***** válasza:
22%

Én soha

Nekem kell hogy a pasi legyen idősebb

2023. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%

#8

A 6os válaszolónak valami különleges képessége lehet hogy tőle lett 4 évvel idősebb valaki.

2023. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!