Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a nők hogy Tinderen minden srác szexet akar, miközben a rendeseket le se szarják? 28/F

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 20:54
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
* férfiakról is szó van természetesen, nem csak fiatalabb srácokról
2023. máj. 3. 20:55
 2/48 A kérdező kommentje:
Szóval én azt vettem észre hogy valójában nem igazán akartak engem megismerni. Én férfiként meg igen, sőt közöltem volna ha valami nekem nem klappol és csak utána lépek tovább
2023. máj. 3. 20:57
 3/48 anonim ***** válasza:
82%
Hiába írod ki, akkor se fognak veled foglalkozni.
2023. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Szívességet tennének ha nem foglalkozna velem az ottani maradék
2023. máj. 3. 20:59
 5/48 anonim ***** válasza:
34%

Mert ők a srácok alatt azokat a srácokat értik, akiket ők jobbra húznak és nem az összeset. Azok a srácok, akiket ők jobbra húznak, azokat viszont a legtöbb másik nő is jobbra húzza és az a kevés nagyon vonzó srác megfullad a választási lehetőségek között (ugyanazt élik át kevés férfiként, mint amit a legtöbb nő), miközben a legtöbb férfi észrevétlen marad.


A legtöbbször amikor a nők panaszkodnak a férfiakra itt is, akkor alapból a jó pasikat értik alatta, akik már egy csomó szűrőn átmentek előtte, hogy egyáltalán nőközelbe kerülhessenek. A nők számára láthatatlan férfiakat nem is sorolják a férfiak közé szinte.

2023. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél ki fotót meg linket, teljes névvel, insta és Facebook profillal, meg a gyakoris felhasználó neved! Különben honnan tudjuk, hogy pont te vagy az az egy az ezerből, aki komolyat akár?
2023. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
5. Nekem ez nem áll össze. Engem is jobbra húztak de mégis általában nem akartak utána megismerni :D
2023. máj. 3. 21:01
 8/48 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen ez a tinder, az ottani nők nem adnak lejjebb a fejükben levő elvárásaikból.
2023. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Biztosan van egy pár férfi aki komolyat akar. Sok nő azonban a szex ajánlatokat kapja, ez köztudott. Az én kommunikációs stílusomból kiderül, kiderülne pár nap után hogy nem pusztán szexre hajtok, ez így igaz :D
2023. máj. 3. 21:03
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Akkor meg az van, hogy unalmasnak mondanak.
2023. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!