Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról az emberekről, akik társkeresőkön kiírják, hogy nekik a háziállatuk az első?

Figyelt kérdés
Nem unszimpatikus kissé?

2023. máj. 4. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Akkor vigyék őt kávézni, moziba, koncertre :DDD
2023. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon is az! Épp egy olyan kapcsolatom volt utoljára, ahol a macskának úgymond több tisztelet járt mint nekem! A pasim mindent megengedett neki,fent mászkált az asztalon, a wc tetején űcsörgöt, a tiszta,összehajtogatott törölközőkön,stb. Ha szólni mertem,hogy figyelj, ez sok, én voltam a rossz. Szeresse az állatokat, de ne vegye egy kalap alá egy emberrel. Ja és ő azzal jött,hogy több szeretetet kapott az állatoktól mint az emberektől..jaa, akkor menjen ki a macskád dolgozni, etessen meg ő, meg szeretkezz azzal. Ennyi..Mindennek van határa, a túlzás semmiből sem jó.
2023. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Én férfiként is így gondolom. Ha egy nő utalja a macskákat pl akkor mégha tetszik is akkor is elutasítom. A hazi allataim mindig velem vannak ha rossz lelki állapotban vagyok. Sose dobnám ki egy nő miatt őket.
2023. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Válásnál nálam maradt a kutya…

Soha nem akartam kutyát, feleségem akarta, válásnál meg nem kellett neki…

Szegény kis állat rettentően örül minden nap mikor hazamegyek, őszintén és önzetlenül, szép lassan megszerettem, járunk kutyasuliba, új barátnőmet is ott ismertem meg, mindig együtt vagyunk… számomra jelenleg a kis terápiás tacskóm a legfontosabb, akinek ez nem tetszik, az meg szarjon sünt.

2023. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ hogy érti ezt.

Ha abban az értelemben, hogy a partnerétől is elvárja, hogy tisztelje a háziállatát, úgy azt mondom, hogy ez teljesen oké. Ne is költözzön össze két olyan személy ahol a háziállatot egyik nem tudja tolerálni - ez csakis feszültséggel tud végződni.


Ha viszont ténylegesen előrébb tartja az állatot mint a partnerét, az gáz.

2023. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Figyu, nekem volt egy olyan pasim, aki összeköltözés előtt közölte, hogy a kutyám nem jöhet. Abban a pillanatban kidobtam a fickót, szerinted ez mégis milyen dolog? Ha gyerekem lenne, azt is tegyem utcára a kedvéért? Mit képzelnek az ilyenek magukról?


A háziállatom az életem része, vagy fogadja el és bánjon vele tisztelettel, vagy össze se jöjjön velem, ne hónapok után közölje, hogy váljak meg tőle. Lehet ezeket az embereket a társkeresőn is érte ilyen atrocitás és nem kérnek belőle többet.


Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy az állata bármit megtehet vagy hogy a párját ne szeretné, csak nem kér olyanból, aki szerint az állat valami eldobható tárgy.

2023. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg korábbi ismerkedések során olyan tapasztalatai voltak, hogy a partner elvárta volna, hogy az addig bent lakó állat onnantól kint lakjon, vagy hogy teljesen szabaduljon meg tőle. Ez jó, hogy előre tisztázzák, így aki nem akar állatossal együtt élni, az rögtön tudja, hogy nem ezt az embert keresi. Mindenkinek időt spórolnak.
2023. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Számomra nem a háziállat tényével van baj, meg ha szereti az ember. Az alap. Én is szeretnék majd törpenyuszit pl. Csak ez a fontossági sorrend inkább az, ami kissé visszatetsző. Ki szeretne egy állat mögött második lenni valaki életében?
2023. máj. 4. 12:37
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
#8 olyan értelemben az állat az első, hogy nyilván kell hozzá igazodni. Mivel el kell látni, gondoskodni kell róla, foglalkozni vele, ezt az új pár vagy el tudja fogadni, vagy ne járjon olyannal, akinek állata van. Viszont felesleges összehasonlítani a két dolgot, mert az állat meg a párod iránt érzett szeretet két totál külön dolog. Szerintem kevés annyira megszállott állattartó van, akire te célozni próbálsz.
2023. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

8-as, de egyelőre az ominózus kiírónak te és az összes többi potenciális partner nemhogy nem a második, hanem egy nagy senki az életében. Így nyilván neki most a háziállata az első. Ha majd összejöttök, kapcsolatban lesztek, akkor nem leszel második nyilván, és nem fogsz a háziállat mögött kullogni.

Jó eséllyel ez csak annyit jelent, hogy az illető nem fog egy random pasi/csaj miatt megválni a háziállatától, és aki ilyesmit várna tőle, az ne is írjon neki.

2023. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!