Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, titeket felháborítana,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket felháborítana, ha a pasi akivel randiztok, többet költene a hobbijára, mint rátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk csak egy kávéra vagy pohár borra hívna meg titeket első vagy második randin, de közben elmesélné, hogy most vett egy új objektívet a fényképezőjére. És mikor lecsekkolnátok neten, látnátok, hogy a cucc százezer forint felett van.

2023. máj. 7. 07:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, felháborítana, csajként megérdemlem, hogy többet költsenek rám a pasik
Nem igazán érdekelne, hogy mire költ, amíg kijön a fizujából
Érdekesnek találnám, hogy ilyen komolyan veszi a hobbiját
Más, elmondom kommentben
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Mert ne kolthetne a hobbijra? Neki sincs koze ,en miket veszek.
2023. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Engem az borítana ki, hogy ilyet feltételez rólam.
2023. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Mert első (második, harmadik...) randin mégis mire kéne meghívnia? Mondhatni ismeretlen, el sem fogadok mást, egy kávé, süti meghívás egy kedves gesztus, amit igen (de első randin is felszoktam ajánlani, hogy fizetem a részem. A legtöbb pasi vissza szokta utasítani ezt). A hobbijára meg mindenki annyit költ, amennyit akar. Komoly kapcsolatban, ha a megélhetést veszélyezteti az más. De ismerkedésnél semmi közöm hozzá, mit vesz a saját pénzén. Plusz: nem szoktam megnézni mi mennyibe kerül, amit említ. Eszembe sem jutott rákeresni semmi ilyenre.
2023. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Engem az borítana ki, ha rám többet költene, mint a hobbijára.


Eleve miért kellene egyáltalán költenie rám? Nem lehet munkám és fizetésem, mert nő vagyok, vagy ezt hogy kell elképzelni?


A hobbik nagyon sokba tudnak kerülni. Ha valakinek nincs semmilyen hobbija, azt lenézem. Nem kell hogy költséges legyen a hobbija, de legyen valami. De kb minden hobbira el lehet költeni sok-sok pénzt. Erre való a pénz.

2023. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Pont nem az ilyen érdekel.
2023. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik. Ha konkrétan egy hasonló helyzetről ír valaki, a sok aranyásó mindennek lehordja a férfit.
2023. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Hat nyilván azért tudta megvenni a magyar fizetésből, mert nem költ sokat másra. Végtére is egy program 15-20 ezer ft már. Elso randin kave eleg, utána viszont a ferfi mérlegel mennyit ér meg neki a nő.
2023. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Miért költene rám bármennyit? Mire másra költene, mint a hobbijára??? O.o
2023. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
A saját pénzéből olyan hobbija van, amilyet akar. Nekem is elképesztően drága hobbim van (a saját fizetésemből), legalább megvan a kapcsolódási pont 🤷‍♀️😅
2023. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolok sok pasi halom pénzt költ a kocsijába telojara!
2023. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!