Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék negyven felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék negyven felett ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nincs gondom a kommunikációval, egyszerűen csak nem botlok bele senkibe akivel kölcsönös lenne a szimpátia. Persze el kéne járni itthonról, de mégis hány színházi előadást kell megnézni, hogy összefussak valakivel?😄

2023. máj. 7. 14:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely, baráti társaság, net. Szinházban soha senkivel még nem is beszélgettem, hiába voltunk többen is egyedül.
2023. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
Az autópályán 😄
2023. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
12%
Swinger clubban.
2023. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Te vagy nő? Vagy férfi vagy és nőt keresel?
2023. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg itt? (F40)
2023. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
8%
Itt a baj! 40 felett még mindig az igazit keresni. Elb*szott élet.
2023. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Én már 35 évesen feladtam: munkahelyen 0 db egyedülálló nő van, ha lenne, akkor is ott a házi nyúl effektus.

Baráti társaság: 0 db egyedülálló nő, még ismerősök ismerősei szinten is (magyarul, egy ismerősöm, a nők sem ismernek egy darab szingli csajt sem!).


Szórakozóhely: komolyan, ott bohóckodjak a sok 20 éves között, hogy "helló cica, kő' kóla?"?! Arról nem is szólva, hogy munkahellyel nem egyeztethető össze a hétköznapi bulizás, a májam pedig szintén nem díjazná azt, hogy minden hétvégén csapassam...


Kondi? Sok sikert! 30-ból 30 csajnak be van dugva a füle és véletlenül sem úgy néznek ki, mint aki ismerkedős kedvében van.


Net? Megy a Tinder, de 35 évesen már a 30 alatti korosztálynak láthatatlan vagy, 30 fölött pedig iszonyú szűk és erősen kompromisszummal terhelt a felhozatal (van már mástól kölyök, vagy nincs, de már tőled sem lesz, mert idős; elhízott, bűnronda, mentálisan instabil, állatb*zi stb.). És még a neccesek is úgy válogatnak, mintha Victoria Secret's modellek lennének.

2023. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
40 folott engem csak nos pasik talalnak meg 🙁
2023. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
7. Sajnos igazad van!35 felett is olyan elvárásokat támasztanak külsőre mintha 20 éves lennél. A szűröket is úgy állítják be, hogy ez a korosztály már nem látható. A másik meg hogy 2 másodperc alatt a fotó adja el az embert. Lehetsz te bárki, ha abban a 2 másodpercben nem törted át a falat. Én 38 vagyok, de 2 éve már nem is keresek senkit, berendezkedtem az egyedülálló férfiak életére. Egyébként mindenem megvan, néha azért jó lenne egy társ, de ez egyre jobban elhalványul idővel. Azt látom hogy a nők használati tárgyakat keresnek maguk mellé többféle funkcióval, de a prímet a tökéletes és pompás sportos, hollywood-i külső viszi. Emellett szórakoztasd, utaztasd, hozzad-vigyed, dugjad funkció is ott legyen. Ami meg egy férfit férfivá tesz, az már nem lényeges. Mintha kihaltak volna az értelmes nők akik családot akarnak. Oké, elfogadom és ezért szálltam ki ebből a mókuskerékből.
2023. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
32%

Ha nő vagy bárhol. Válogathatsz is.

Ha férfi kb sehol, és akkor is fizetned kell

2023. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!