Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kezdeményeztem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményeztem de mégcsak vàlaszra se méltat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy srác, kb 5 évvel lehet idősebb nálam, én a huszaséveim elején járok. A minimális beszélgetésen kívül nem volt jel/kémia plusz a munka se adott ki más helyzetet, így kölcsönösséget aligha tudtam felfedezni.

Tudni illik sose próbálkozok be így, maximum bulikban, inkább felém szoktak nyitni.

Mivel lejárt a munka, személyes invitálásra nem volt már lehetőségem így egy nagyon frappáns szöveggel felkerestem a srácot hogy szívesen megismerném, de mindezt nem nyomulósan hanem nagyon korrekten.

A barátaim végig bíztattak hisz nincs mit vesztenem, megbánnám stb..nem tudok róla tényleg semmit amúgy, azt se vajon van e párja/bármi

Látta az üzenetem egy napja, de nem volt képes válaszolni pedig fixen felismer./elolvasta


Az lenne a kérdésem ha egy intelligensen megfogalmazott szöveget kapnátok, ha lenne párotok sem válaszolnátok? Nekem ez nagyon rosszul esik, mivel sokáig fogalmaztam, érleltem végre valahára ÉN…persze voltak már csalódásaim, ebben is volt ilyen faktor, de legalább annyit odamondhatott volna hogy nem, köszi….a konkrét üzenetet nem írom le de tényleg frappáns, nem hétköznapi és nagyon meglepődhetett

Kétlem, hogy egy napja telik kitalálnia egy választ….tanult, intelligensnek tűnt azt gondoltam legalább választa méltat!?

Mennyi nap az amíg még van esély válaszreakcióra?



2023. máj. 8. 23:43
1 2 3 4 5
 1/41 Rising Phoenix ***** válasza:
93%
Sokáig fogalmaztad az elmondásod szerint. Talán annyira frappánsra sikeredett, hogy neki is idő kell megfogalmazni a választ, mert nem akar beégni egy okéval. Vagy esetleg más dolga van és nem volt ideje ezen gondolkozni.
2023. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, nem tartozik neked semmivel. Ez van, előfordulhat ilyen, tényleg nem veszítettél semmit.
2023. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudja hogy mit válaszoljon neked, ezért nem reagált.

Nem vagy fontos neki, sajnálom :/

2023. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk nincs parja, es nagyon kinosan erzi magat, mert nem tudja frappansan megmondani, hogy nem szeretne semmit.
2023. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%
Én nő vagyok, de akkor nem szoktam vissza írni semmit, ha foglalt vagyok. Egyszerűen felesleges kör, ha ismeretlen nekem az illető, vagy alig ismerem.
2023. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
Volt hasonlóban részem még régen. Én is írtam a pasinak de semmi reakció. Így visszagondolva is ciki volt a helyzet :D hagytam is a fenébe.
2023. máj. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

Épp egyik nap írt rám igen frappánsan egy távoli ismerős, hogy meg szeretne ismerni közelebbről. Rém kínos volt. Először nem akartam válaszolni, de másnap csak írtam neki 2 mondatot, aminek a lényege az volt, hogy szerintem pont eléggé ismerjük egymást.

Néha kellemetlen tud lenni egy ilyen helyzet, mert nem szeretjük megbántani a másikat és ilyenkor vagy nem válaszol az illető, vagy töri a fejét azon, hogy egy kevésbé bántó választ írjon.

Ha viszonozná az érzelmeidet, 5 percen belül válaszolt volna.

De nem vesztettél semmit. Jól tetted, hogy megpróbáltad.

2023. máj. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, fiúk/férfiak milliói ezt élik át, nem egyszer, hanem több százszor.
2023. máj. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
27%
Ezért ne kezdeményezz lányként, mert ez így vérciki főleg munkahelyen.. ha megtetszettél volna neki már biztosan adott volna bármi jelet.
2023. máj. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen kérdező. Ez most nem nyert. Idővel majd lesz más vonzó pasas. Lépj tovább.
2023. máj. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!