Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket, férfiakat hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket, férfiakat hány éves korig látjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam meg mondják is sokan hogy az életkorunkkal ez úgy változik hogy aki velünk viszonylag egy korú azt látjuk párkapcsolatra vonzónak, alkalmasnak, ha csak a külsőt nézzük.


De én annyira furán érzem magam, mert nekem ez megállt úgy olyan maximum 35 évnél és csak nagyon-nagyon ritkán van kivétel.


Bármilyen jóindulattal is nézem ennél idősebbet nem látok vonzónak külsőre. Én 43 vagyok.


Ezzel én teljesen egyedül vagyok vagy ez teljesen megszokott másoknál is?


Azthiszem már kezdem érteni miért vagyunk egyedül 40 év felett ilyen sokan.



2023. máj. 9. 23:54
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%
Egyeseket életük végéig, másokat meg soha. Nincs korhoz kötve.
2023. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
95%
Van aki öregen is jól néz ki, van aki fiatalon se
2023. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
79%

"De én annyira furán érzem magam, mert nekem ez megállt úgy olyan maximum 35 évnél és csak nagyon-nagyon ritkán van kivétel."


Eleve nagyon ritka, ha valakit vonzónak látok, úgyhogy ez stimmel.

2023. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
92%
Ameddig szépek, ápoltak. Változó milyen korú embereket látok szépnek, minden korosztályban vannak. (és itt nem a tankönyvi szépségre gondolok)
2023. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
91%

"Azthiszem már kezdem érteni miért vagyunk egyedül 40 év felett ilyen sokan."


Mért, csak akkor szakítottál a pároddal, amikor betöltötte a 35-öt, mert megcsúnyult? :)

2023. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
hát szexuális vonzerőt tekintve nyilván nem lesz ugyanazon a szinten a 70-es korosztály, mint a 20-as
2023. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
A szép emberekből indultok ki de a 20asok között is van egy csomó amit bottal se piszkálnál meg és előbb választanál egy vonzó 40est mondjuk.
2023. máj. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
86%
A szexualitas is mint minden, fejben dol el. Ugyanufy mint amikor a lwgszebb fiatal bombazotol is meg tud undoridni vk ha folyamatosan atveri, bunko, kihasznalos stb.
2023. máj. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
89%

28 éves vagyok, és számomra csak akkor kezd elmúlni valaki szexuális vonzereje, amikor elkezd nagymamás/nagypapásba átmenni. Mély ráncok, öreges test, megereszkedett arc, stb. Szóval 60 éves kor körül... Persze ez nem azt jelenti hogy ténylegesen össze is jönnék pl egy 50 évessel, csak azt, hogy képes vagyok vonzónak találni.


De ahogy észrevettem vannak, akik csak a gyerekes jegyeket találják vonzónak (MAX 20-21 éves korig), vannak akik a fiatalosakat (30 körülig), és vannak, akik a felnőtteket (25-45/50). Amúgy szerintem is elég szar lehet ha valaki képtelen vonzónak találni azokat akik már nem fiatalok, de ebbe gondolom nincs beleszólása az embereknek.

2023. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
26%

"Ugyanufy mint amikor a lwgszebb fiatal bombazotol is meg tud undoridni vk ha folyamatosan atveri, bunko, kihasznalos stb"

a legszebb fiatal bombázóból kiábrándulhatsz, ha bunkó és aljas

a legcsúnyább öreg nénikétől viszont nem fogsz beindulni akkor sem, ha végtelenül kedves és jó fej

2023. máj. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!