Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként ismerkednél munkába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ismerkednél munkába menet/jövet tömegközlekedési eszközön társkeresési célból a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Ha nem jön be, akkor ott maradna az a mindennapos kínosság amikor látjátok egymást.


Tegyük fel, hogy akár jól is elsülhet a dolog. Boldogság. Egy darabig. Aztán mi van ha egyszer mégis vége lesz, de a mindennapi találkozás szintén ugyan úgy szerepet játszana az életetekben.


De a nők véleményére is kíváncsi vagyok természetesen. Szóval tegyük fel, hogy szemre(vagy ha már sokszor láttátok/hallottátok akkor jellemre is) szimpatikus számotokra a fiú/férfi a mindennapjaitokban. És ő kijelenti, hogy jobban meg szeretne ismerni. Hogy viszonyultok ehhez a fajta ismerkedési szituációhoz?


Vagy csak én bonyolítom ezt túl azzal a lehetséges negatív kimenetellel?

(Ismerkedtem már utcán nyíltan nőkkel, de a lényeg, hogy azokkal ellentétben ez mindennapos lenne továbbra is, nem csak afféle ''összefutás'')



2023. máj. 10. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak ha jóképű vagyok és tudom, hogy relatíve sok nőnek szoktam tetszeni már ránézésre is. És azon belül csak ha láttam már a másiktól is egy-két lopott érdeklődő pillantást.
2023. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmilyen kínosság nincs abban, hogy valaki elutasít. Én tudom kezelni, ha ő nem, az a saját problémája.
2023. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Az attól függ.
2023. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem tartom értelmét, mert A, kevés az idő erre; B, munknába menet azon görcsölök már, hogy mi lesz ma, munka után meg általában K.O. vagyok.
2023. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kitana. ***** válasza:
67%

Volt már rá példa, hogy olyan próbálkozott, aki ugyanarra járt, mint én, hát én utána útvonalat váltottam😂 Szerencsére az akkori munkahelyemre három különböző módon is be tudtam jutni.

De az egy idegen srác volt, aki állítólag sokszor látott már engem, én egyszer se mert általában mobiloztam + egy másik kollégám is arra járt és vele beszéltem, csak aznap épp ő nem jött.

Abban az esetben lennék esetleg nyitott, ha már én is “ismerem” az illetőt és nem azonnal nyomulni próbálna, csak elkezdenénk beszélgetni akármiről, és mondjuk valamikor 1-2 héten belül felvetheti a randit, ilyen esetben szerintem semmi kínos nem lenne az elutasításban sem, azért felnőttként ezt lehet kezelni szerintem.

2023. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Én bármikor szívesen ismerkedek nőkkel, dumálgatni is szeretek,úgy általában mindenkivel.
2023. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Én nyitott vagyok az ismerkedésre tömegközlekedésen. N
2023. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lilluci27 ***** válasza:
43%
Nem soha és nem is fogok
2023. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
csak akkor, ha sokszor mosolygott rám.
2023. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyjából egyetértek az 5. válaszolóval.


Épp attól félek én is, amit leírt itt a válaszoló, hogy akit én is napi szinten látok és ha nem jelenik meg a szokott időpontban, már nézek mindenfelé, meg keresem, hogy hol van, ha nem látom, mert annyira megszoktam a jelenlétét, de ugyanakkor honnan tudjam, hogy vajon a másik is ennyire tisztában van velem vagy ő kb. észre sem vett.

Ettől függetlenül, ha nem így indít az illető, hogy "szoktalak látni", mert az elég creepy, még akkor is, ha mindketten észrevették egymást, hanem csak random kérdez valamit, akkor egyrészt még meg is jegyzem, és másnap valószínűleg felismerem, másrészt pedig nem kínos. És lehet hova fejlődni. Nem kell egyből randival kezdeni, még egy ismerős idegennel sem.

2023. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!