Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinek mi öröme lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek mi öröme lehet abban ha "hülyíthet" egy nőt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy nő aki őszontén érdeklődik a férfi iránt, de a férfi csak szórakozik vele, pl.: mindenféle hazugságokat mond: mennyire szép, direkt olyan itallal kínálja amit utál, azt mondja milyen jó lenne vele összeköltözni stb. Mindezt 2-3 találkozó után.

Mentálisan beteg az ilyen férfi vagy mi játszódik le ilyenkor benne?



2023. máj. 12. 07:52
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
50%

Szóóórakozik.


Nomegaztàn az a nő, aki ezt beveszi...

2023. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Kivetít csak.
2023. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Sokan élvezik a hiszékeny emberek félrevezetését. Defektesek, rosszindulatúak. Ettől felsőbbrendűnek hiszik magukat.
2023. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Értem hogy szórakozik de! Mi ebben az öröm neki?

Pl nekem öröm a macskám mert ott dorombol mellettem, játszik, vár haza, kap kaját.

De a hülyítésben mi a haszon?

2023. máj. 12. 07:58
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
A felsőbbrendűség érzése, hogy a másik milyen buta, mindent bevesz. Bezzeg ő milyen okos. Mint a folyamatos negatív kritizálàsnál.
2023. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem mentálisan beteg, hanem ismer téged, már fel vagy térképezve nála (megkockéztatom, hogy már ismeri a multadat) bosszútállni van ott a közeledben. Ezt mutatják a lépései.
2023. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is érzi ilyenkor a felsőbbrendűséget. Plusz valami személyiségzavar is lehet mögötte.

Én mindig hagyom, ha valakin látom, hogy próbál hülyíteni, bólogatok, beadom, hogy mindent elhiszek. Még adom is alá a lovat. Kivárom, meddig képes elmenni, majd ha már úgy gondolom, eleget láttam, egy alkalmas pillanatban ráborítom a fejére az összes kamut, amit hallottam tőle, s kicsukom az életemből.

2023. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Chad-sport....



38F incel

2023. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Talan dugas volt a celja
2023. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
A szüleit, tesóit is hülyítenie kellett, különben leszarták. Ezt szokta meg.
2023. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!