Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként havi nettó 1,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként havi nettó 1,2 millió forinttal lehet valaki incel vidéken?

Figyelt kérdés

Teljes home officban dolgozom, azért hangsúlyozom vidéket. Budapesten tudom hogy manapság már nettó 1 milla körüli fizetés az teljesen átlagos, az ég világon semmi kirívó nincs benne, majdnem mindenki megkeress annyit. Viszont igen nagy a szakadék vidéken a bérekben, és most nem kell egyből a legszegényebb helyekre gondolni. Székesfehérváron is ismerőseimtől tudom, hogy gyári melósokat, sőt még építő iparosokat is nettó 200 ezres béreken tartanak és még ki is rúgnak meg leépítenek csak úgy randomra is, mert felvesznek inkább helyettük egy ukrán, türkmén, vietnámi, indonéz stb. bevándorlót, akik még annyiért is úgy dolgoznak mint a rakéta. Hát akkor még milyen szegénység lehet Kelet-Magyarország bizonyos részein.

Ha valaki nettó 1,2 millát keres full HO-ban, tehát nincs Budapest drágaságához kötve, hanem élhet bárhol alulfizetett vidékeken, ott már nem lehet ennyi fizuval incel? Vagy még ennyivel is lehet incelnek lenni?



2023. máj. 12. 08:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Ha csúnya vagy, ez a fizetés nagyon kevés ahhoz, hogy kompenzáld a külsődet.
2023. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Budapesten sem keres mindenki nettó egymilliót :D nem is tudom honnan szeditek ezeket a hulyesegeket. Menjetek el Ujpestre, Kobanyara, Pesterzsébet, Kispest vagy a Nepszinhaz utca környékére, tolongani fognak az egymilliós fizetésű emberek.
2023. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ hozzá mennyire csúnya, kövér, alacsony, autista (nem tud jól kommunikálni). Aki ezekben nem a legalját képviseli, az nettó 1,2 millió mellett fog nőt találni.
2023. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Egyrészt, ezt a hamuban sült hülyeséget, hogy Budapesten majdnem mindenki egy milliót keres havonta, el lehet felejteni.


Másrészt, mindegy, mennyit keres egy incel, nem lesz kapcsolata. Nem a pénz miatt, hanem azért, mert az incelek belülről rohadnak és nem érdemelnek párkapcsolatot.

2023. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
#2 Én nem hibáztatom a kérdezőt ezért a tévhitért. Itt a nők rendszeresen írják, hogy a havi 1 milliós fizetés alapnak számít, ő csak elhitte nekik.
2023. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Persze, 1 milliót majdnem mindenki.

Sztem nézz meg egy statisztikát, jól lesz az 400-nak is.


#4 A párkapcsolat nem érdem kérdése, ez nem így működik.

2023. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%

Nekem épp ennyi a nettóm, sőt egy szerencsés befefektetés miatt van egy újabb, hitelmentes kertes házam, kocsit is szalonból vettem és a megtakarításomból is tudnék lakást venni (vagyis mindennel együtt, kb. 200 misim van a fizu mellett). És mindez Kelet-Mo.n (Debrecen).


Amúgy külsőre is adok magamra, rendszeresen járok kondiba is. Emellett tájékozottnak tartom magam, érdekel a politika, gazdasági folyamatok, reál tudományok vagyis sok mindenről tudok beszélgetni.

Az elmúlt 7 évben volt 2 tartós kapcsolatom, de bő fél éve visszakerültem a piacra.


És tudod mekkora a "sikerem"? Tinderen kb. heti 2x húznak jobbra, de ők is a bőven az átlag alatti, dagi kategóriába tartoznak...

2023. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

5, hát elsősorban inkább a frusztrált férfiak mondják ezt, hogy a nők ezt mondják:D


Kérdező!

Egyrészt.. nem, Budapesten nem ez ahelyzet, de ez mellékes.

Ha pénzért akarsz nőt venni, akkor a rosszlanyokon vagy valami excort oldalon nézelődj.

Ha párkapcsolatot akarsz, akkor a kérdés annyi, hogy megállsz-e önállóan a lábadon vagy sem. Akármi erre a válasz, onnantól kezdve a fizetésed már nem számít.


Az itt lévő incelek nagyrésze amúgy teljesen jó, vagy akár kiemelkedő anyagi helyzetben van. Nem ez az incelésgük oka. Jellemzően inkább a pszichés és szociális zavarok a probléma gyökerei.

2023. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
#7 akkor vagy rosszul nézel ki, vagy pedig nem jó a fellépésed. Ilyen paraméterekkel, jó dumával rendelkező, magabiztos faszinak nem Tinderen kéne szórakozni, hanem döntögetni a csajokat.
2023. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha igaz, amit ír, akkor a 7-es nyilván rosszul néz ki. Illetve ha élőben sincs sikere (arról nem írt, csak tinderről), akkor a fellépése sem olyan valószínűleg, ami vonzó a nőknek.


Én csóró vagyok, de jóképű, magas, picit sportosabb és elég könnyen ismerkedem fiatal helyes csajokkal.

2023. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!