Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehetséges hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges hogy én is zsémbes és elkeseredett néni leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a kérdés most ki fogja meríteni az extra kínosság fogalmát, szóval bocsi. Tehát megnéztem ezt a filmet, mert azt mondták szórakoztató:

[link]

De amint elkezdtem nézni teljesen bepánikoltam, hogy olyan leszek idősen mint Nancy az elején. Nem tudom ki látta ezt a filmet. De tényleg félek, hogy olyan leszek. 18 vagyok, még sosem randiztam, vagy ilyesmi, az első csókom egy részeg srác volt, aki a barátnőmet akarta megcsókolni, csak mellé ment.🤣 Nagyon gáz vagyok, tudom. A srác aki már két éve tetszik, boldog kapcsolatban van, és mikor egyszer egy buliban elfecsegtem neki, hogy mennyire vonzó, nevetni kezdett. Azt mondta aranyos vagyok… De tudjátok ez milyen, amikor valaki butácska, és gáz, de azt mondod aranyos, mert nem akarod neki ezt mondani. Én nem vagyok hülye, csak a fiúkkal a kapcsolat nem megy. És most feleslegesen ventilálok egy anonim oldalon, idegeneknek. Szóval szerintetek ilyen leszek? Vénlány?



2023. máj. 12. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Te tök jó barátnő leszel. Már most is imádnivaló vagy. Remek alapanyag vagy hozzá. Már csak egy rendes fiú kell melléd, aki szeretni fog, és hagy kibontakozni. Te biztos hogy nem leszel vén cicás néni. Inkább közelebb áll hozzád a kiteljesedett nő, mint Nancy a film végén. Talán szépnek fogod látni te is magad, mint ő. Gátlások nélkül, önmagát látva a tükörben. 30/F
2023. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért én és Emma Thompson nagyon távol állunk egymástól. Én sosem leszek olyan csinos.😅
2023. máj. 12. 22:27
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Távol álssz, de ha jó az irány közeledhetsz. Nem mindenkinek kell cél legyen, hogy mesztelenre tudja magát mutatni a világ előtt. Neked talán az is elég lesz, ha el tudod magad fogadni a tükörben. A belső szépség is szépség. (: #1
2023. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Belső szépség, ja, persze. A srácok marhára nem ezt nézik. Mármint, ha valaki kívülről szép, akkor persze a belső szépsége is számít. De őszintén van olyan srác, aki elhívna úgy egy lányt randizni, hogy nem tetszik neki, de “belülről biztosan szép lehet” alapon megkockáztatja?😅🤣 Én még nem hallottam ilyenről.
2023. máj. 12. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ilyen lánnyal volt az első komoly párkapcsolatom. Vakrandin ismerkedtünk meg, (mármint hogy szó szerint nem láttuk egymást hetekig) a találkozón derült ki, hogy amúgy kórosan elhízott. 100 kg. Szóval ilyen is van. Most már hallottál. (: Amúgy elég sokáig együtt is voltunk.
2023. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dejó! Gratulálok! :)
2023. máj. 12. 22:54
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Köszi, megkeseredett öreg cicás néni. (:

(Ne legyél ilyen.) 😅

2023. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi! A filmek nem a valóságot tükrözik, még akkor sem ha kiírják, hogy valós ötlet alapján készült!

A kérdésedre válaszolva: ezt előre nem lehet megmondani! Nem tudhatjuk előre, hogy kikkel és hol fogsz találkozni, milyen körülmények között és azok milyen hatással lesznek rád!

Maradj meg embernek és emlékezz erre a kérdésedre késöbb is!

2023. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Szeretnél ismerkedni? :)
2023. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Szeretne, csak nem veled! :D
2023. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!