Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő szerint miért hazudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő szerint miért hazudok, miközben az igazat mondtam?

Figyelt kérdés

Főállású egyéni vállalkozásom van, kreatív vizuális munkákkal foglalkozom, grafika, fotó, videó, de mivel még viszonylag kezdő vagyok 3 éve csinálom, ezért van partnerszerződésem a Foodpandával és a Wolttal is, hogy amikor szűkösebb hónap van, ezekkel nagyon rugalmasan, könnyű munkával kiegészítem a keresetem, ezek is vállalkozói munkák, ott sem alkalmazott vagyok, nem is lehetek.


Egy nő hazugnak nevezett mert a kérdésre hogy mivel foglalkozok a következőt mondtam:


"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


Második randi nem lett mert megírta hogy ne hazudozzak neki mert látta hogy csak egy pizzafutár vagyok.


Női szempontból kérlek elmondanátok mit hazudtam?



2023. máj. 14. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg hazudtál: te is pontosan tudod, hogy miért! Ha azt mondtad volna, hogy: VAN egy vallalkozásom (fotozas stb) és mivel kezdő vagy, ezert nem megy meg jol, ezert kiegészitesképpen Wolt futár vagy, akkor mondtál volna igazat!
2023. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
18%
Sikerült találnod egy géniusz nőt, aki kb: mindenférfihuje
2023. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az első írta.Gonolj bele, randi után Te vitted volna neki ki az ételt.Szerintem Hozzád is vágta volna.Van 2 állásod,Te csak azt mondtad emelyik szerinted az előnyösebb.Nem jó kezdés.
2023. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
91%
Többnek akartál tűnni, mint ami vagy. Ennyi. Az ilyen franckarika megfogalmazásokat senki nem szereti, mert rögtön az az érzése az embernek, hogy szégyelled, amit dolgozol és szépíteni akarod az igazságot.
2023. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 A kérdező kommentje:

# 1


kb. 70%-ban a grafikai munkákból élek


nem vagyok wolt futár sem foodpanda


még a ruhájukat sem vagyok köteles hordani ha nem akarom


Akkor lennék Wolt futár ha nekem az töltené ki a napjaimat.


ÉS nem volna más bevételem. Van amikor egy alkalmi munkavállalót is felveszek hogy az vigye a Woltot, ha éppen foglalt műszak van és nekem bejött közben egy grafikai meló.

2023. máj. 14. 10:14
 6/89 A kérdező kommentje:

# 1

# 3

# 4


ti ültök fordítva a lovon.


Az étel és csomag szállitás is csak egy felvett tevékenység a listán.


Meg mi az hogy franckarika megfogalmazás?

Grafikai tervezés az grafikai tervezés.

A kajakiszállítás meg kajakiszállítás.

2023. máj. 14. 10:17
 7/89 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy elsőre elolvastam, én is azt hittem, hogy a saját irány mellé vállalsz a foodpandánál meg a woltnál is grafikus és egyéb kreatív munkákat. Nyilván a partnerszerződésből erre asszociàl az ember, valamiféle egyenrangúságra. Nem arra, hogy csak egy futár vagy, akit (mint senki mást) nem hajlandó alkalmazni ez az alja cég, hanem vállalkoznod kell, hogy nekik csicskázhass.

De attól még ugyanazon a szinten vagy, mint egy alkalmazott.

Biztos van nő, akinek ez nem gond, csak őszintének kellene lenned. De nem vagy, mert te is cikinek érzed.

2023. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:

# 3


nincsen 2 állásom.


Mondtam hogy főállású egyéni vállalkozásom van.

Woltnál, Foodpandánál nem lehet munkaviszonyban lenni. Kft, Bt. egyéni vállalkozás köthet szerződést velük ételkiszállításra.

2023. máj. 14. 10:19
 9/89 A kérdező kommentje:

# 7


de hát azt mondtam ami az igazság


a vállalkozásom főtevékenysége grafikai tervezés, a melléktevékenység ételkiszállítás


mit kellett volna mondani és miért?


én nem egy kényszervállalkozó vagyok aki csak pizzát hord

2023. máj. 14. 10:23
 10/89 anonim ***** válasza:
89%

8

Igen, meg még rengeteg alkalmazott volt tavaly KATA.s egyeni vallakkozo, mikkzben, bujtatott munkavállaló volt!

Máskor írd le, hogy 2 tevékenységbol van beveteled! Egyéni vallalkozó, grafika + keresetkiegeszites, wolt futár, ahol alkalmazott vagy, (mert az vagy)

2023. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!