Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne vegyem figyelembe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne vegyem figyelembe az ilyen nőket, társkeresési fázisban...?

Figyelt kérdés

Próbálok most a legpozitívabban hozzáállni minden nőhöz, bármilyen életkorú, kinézetű, személyiségű, ha eggyel is konfliktusom lenne, mintha kihatna ez az összes nőre...


Példa:

Okmányirodában időpontot foglaltam, elég messze volt, szakadt az eső, késtem pár percet.

Az ügyintéző 50 körüli, amúgy csinos hölgy: hogy képzelem én ezt, szólított vagy 10x, miért kések, stb...sokszor kértem elnézést, bocsánatot.

Autóátírás volt, végén kb hozzámvágta a kitöltött forgalmit, úgy dobta hozzám.

Mondtam, lehetne még kérdésem egy másik üggyel kapcsalatban: ő márpedig ezt nem csinálja meg, mert nincs rá ideje, menjek másik ügyintézőhöz, stb.

Ehhez még több, ritka bunkó beszólása volt, komolyan odamentem mosolyogva, pozitívan, elnézést kérve, hogy húzzak e emiatt másik sorszámot, stb...


Erre kb mintha rámzúdítaná az élete összes bánatát, mintha én személyesíteném meg neki az összeset.


Átültem másik ügyintézőhöz, de sokszor észrevettem, néz, és mintha ölni tudna a szemeivel.


Az utánam jövő, kb 150 kilós, kissé egyszerű emberkével meg teljesen normális volt, nem szólt neki semmit.


Mit idegesítette?


Komolyan nem értek néhány nőt, miért ekkora tahó a férfiakkal....


2023. máj. 14. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne ügyintézöket keress társnak. Nem is értem az összefüggést az ügyintézés és társkeresés közt.
2023. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

2

Késtél, mit vártal?

2023. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Elhívtad az ügyintézőt randira? Vagy hogy jön ez ide?
2023. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ez az egész nem neked szólt!

Ugyanis annak az ügyintézőnek is van főnöke, van munkaköri leírása, van egy szabályzat amit be kell tartania. Én úgy tudom, hogy az is meg van szabva nekik, hogy egy nap alatt hány ügyfelet kell ellátniuk.

Ha te késel, ő annyival le lesz maradva, nem tud annyi ügyfelet felmutatni amennyi meg van neki előre szabva. Ez kb olyan mint hogy az Aldis pénztárosnak is mérik az idejét, hogy mennyi vonalkódot tud lehúzni egységnyi idő alatt.

Az ügyintézőknek is el kell tudni napi szinten számolni azzal, hogy mennyi ügyet intéztek el egy nap alatt.

Szerintem azért volt kiakadva a nő, mert ha te késel, ő sem tudja tartani azt amit előírtak neki. Az igaz, hogy nem szabadott volna az ügyfél felé ezt kimutatnia.

2023. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, kérdező, mert mintha férfi nővel, vagy nők/férfiak egymás közt nem lennének időnként bunkók… Sehogy nem jön ez a társkereséshez.


„Az utánam jövő, kb 150 kilós, kissé egyszerű emberkével meg teljesen normális volt, nem szólt neki semmit.”


A súlya miért van megemlítve? Vele bunkónak kellett volna lennie az ügyintézőnek, mert kövér?


Bocsi, de rajtad nagyon látszik ezen rövid írásból is a megkeseredettség. Engem az emberek nagyon nagy többsége szimpinek tart, és sok férfi udvarol, de akár nőtől, akár férfitól tapasztaltam már, hogy ügyintézésnél, vásárlásnál stb. néha rajtam csattan, ha rossz napja van a másiknak, és apró dologért, vagy épp a semmiért is ingerülten viselkedik.

2023. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Férfiként ugyan ezt megcsinálom bárkivel aki késik. Húzzál ébresztőt ha nem megy az időzítés. Ökör…
2023. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rising Phoenix ***** válasza:
95%
Egyszerűen csak ne általánosíts. Én is láttam már hímnemű csövest, koszos volt, részeg és büdös. Most akkor úgy kéne hozzáállnom, hogy minden férfi koszos, részeg és büdös?
2023. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

És? Bunkó férfival még nem találkoztál, vagy mi?

Komolyan annyira együgyűek ezek a kérdések. Egy db nő bunkó volt velem, hogy tegyem túl magam hüpp-hüpp? Tényleg nehéz erre mit mondani, ha ennyire hisztis valaki. Pláne hogy az egész abból indult hogy te késtél.

2023. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellene ráhúzni az önkormányzatos élményeidet a társkeresésre? Sztem te vagy itt frusztrált, mert szívesen a farkadra húztrad volna a csini ügyintézőt, aztán csodálkoztál, hogy ha késel, akkor nem 100wattos vigyorral fogadnak... a leírás alapján szted tök korrekt, hogy késtél (b...ki, az, hogy messze van meg esik az eső, mióta indok a késésre?... meg kit érdekel... odamész időre, sőt ilyen helyekre értelmes ember rászámol 10-15 percet még), és csak akkor kértél elnézést, amikor kifejtették, hogy ez nem oké.

És igen, az zavarja az embertársaidat, ha ennyire lesz...od az idejüket. Gondolhatod, hogy be vannak táblázva, hogy alig van szünetük, hogy nem akarnak ilyen késős bunkók miatt tovább ott maradni, mint amiért fizetik őket.

2023. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5-ös, a 160 kilós egy kigyúrt fogatlan tetovált kopasz állat volt, erre értettem, avval nem mert bunkózni.

Ne legyél paranoiás....

2023. máj. 16. 03:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!