Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Átlagos srác vagyok. Állítólag átlagosan nézek ki, külön élek, dolgozom, képzem magam, néha sportolok, sok dolog érdekel. Viszont, nem tudom, hogy ismerkedjek jelenleg...


Az eddigi kapcsolataim vagy élőben alakultak ki, vagy netes ismerkedéssel. Amikor élőben, akkor valakinek a valakije volt a lány, elhozta közös programra, megismerkedtünk, együtt lógtunk és így lett mindig több. Amikor neten, akkor tematikus csoportokban láttuk egymás írásait, átmentünk privátra, megismertük egymást és így lett több.

Ezek viszont jelenleg már nem működnek...


Élőben nem igazán ismerek meg új embereket. Rengetegen elköltöztek a városból, ahol élek, szóval jó pár haverom/barátom is. A velük lévő közös programok és hogy általuk ismerjek meg másokat, kiestek.

Bevallom, pár embert én is leépítettem. Olyan arcokat, akik nagyon elcsúsztak, viszont velük sosem ismertem meg normális embereket sem.

Most van 1-2 társaság, akikkel szoktam lógni, viszont ők nem hoznak be új embereket. Ha mégis, akkor az olyan, hogy valamelyikük a barátnőjét hozza.


Neten is mintha megváltozott volna a helyzet. Régebben facebook csoportokban tök jó beszélgetések alakultak ki. Most már vagy nagyon durván egysíkú, felszínes, egyszerű beszélgetéseket látok, vagy simán szidják csak egymást. És még mintha zárkózottabbak is lettek volna az emberek.


Maradna a társkereső... Hát, kipróbáltam egyet. Mivel átlagosan nézek ki, így túl sok matchem nem lett. Akik meg lettek, azokkal kb. lehetetlen volt a normális kommunikáció. Kb. csak 1 szavas válaszokat írtak, szóval érezhető volt, hogy nem is igazán akarnak semmit. Gondolom, nálam jobbat is behúztak.

Volt néhány randim is, de azok annyira semmilyenek voltak. Nem is éreztem a másik oldalról az érdeklődést vagy hogy bármilyen szinten passzolnánk.


És ezt is bajnak érzem. Nagyon kevés olyan lány van, akire egyáltalán felkapom már a fejem. Nem a külső dolgok miatt (rengeteg szép lány van), hanem a kisugárzás, belső terén. Mintha sokkal sablonosabbak, üresebbek lennének az emberek.


Ti mit tennétek a helyemben? Mik a tapasztalataitok? Nőként hol és hogy ismertetek meg pasikat? Férfiként hogy tudtatok új nőket megismerni?


Az egész kérdésem vonatkozik a barátkozásra is. Szívesen utazgatnék is, de ahhoz is nehéz társat találni. (A barátok vagy eleve a párjukkal csinálnak programot, vagy túlóráznak a hétvégén, vagy semmi kedvük ilyenekhez.)



2023. máj. 14. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Detto hasonló helyzetben vagyok. Sajnos, nem jöttem rá a megfejtésre, de itt hagyom ezt a taktikai megfigyelő kommentet, hátha jön minden válaszok tudója, aki segít rajtunk...
2023. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom... :/

Úgy tűnik viszont, hogy nem kapunk választ. Lehet, hogy más jellegű kérdést kellett volna kiírni, ahol jöhetnek a gyűlölködő veszekedések... :D

2023. máj. 14. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Amúgy az a baj, hogy szerintem mindent megtettünk, de ez van, ezt dobta gép. Gondolom, hogy te is elmúltál 30, akkor jönnek az ilyen dilemmák.
2023. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát csak várjátok, hogy a sült galamb a szátokba szálljon!?
2023. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, pontosan miről beszélsz? Elolvastad egyáltalán a kérdést?
2023. máj. 16. 01:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet félreértelmeztem valamit, de nekem olyan érzésem van mintha nem tennél meg mindent. Ismerkedsz, próbálkozol, de mintha nem lennél elég nyitott rá. De lehet csak a saját érzéseim vetítem ki rád.

Azt írod élőben nem ismerkedsz, mert nincs olyan társaság, ami ezt lehetővé teszi. Nekem ez azt bizonyítja, hogy azt várod, hogy majd a barátaid által megismersz valakit, ergo nem teszel érte, hogy új embereket ismerj meg. Ezt ne támadásként vedd!


Az online ismerkedés nagyon nehéz tapasztalataim szerint, nagyon sok felszínes, buta ember van. Sok idő mire kiszűrőd a nem megfelelő embereket és találsz egy olyat, aki legalább annyira szimpatikus, hogy találkozz vele. Ha meg nem szimpatikus írásban, akkor ne is találkozz vele, felesleges, nem lesz jó.


Próbáltad már a rapid randit? Vagy esetleg nézz szét a havervagy oldalán ( [link] Tök jó programokat ajánlanak, egyedül is elmehetsz ezekre. Bár lehet, hogy nem olyan helyen laksz, hogy ezeket igénybe tud venni. Sajnos ha kisvárosban, vidéken él az ember, akkor kevesebb lehetősége van.

2023. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!