Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudok senkibe beleszeretni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sztori röviden, lassan 2 éve, hogy szingli vagyok. Volt egy párom, közel 5 évig voltunk együtt, együtt is éltünk már, de szakított velem.

Nem volt túl jó a kapcsolat egyébként, szerettük egymást, de már kb. csak lakótársak voltunk a végén. Illetve én sok dolgot feladtam a kapcsolatért és ez szép lassan leépített.


Szóval elhidegülésre hivatkozva elváltak útjaink, illetve bevallotta akkor, hogy közel került egy másik lányhoz, akivel miután elköltöztem, össze is jöttek. Emiatt hetekig nagyon szenvedtem belül, becsapva éreztem magam, kellett kb. 6 hónap hogy totál túl tudjak ezek lépni.


Mindeközben a szakítás óta nagyon jó kis életem van, rengeteget utazok, nagyon sok új barátom lett, tanultam külföldön is, mintha kicseréltek volna, az egész életem jó irányba változott és imádom.


Egy bibi van: a szerelmi életem egyenlő a 0-val, a szakítás óta senkivel nem volt semmi (nem hogy kapcsolat, de még egy csók sem😂). Néha eszembe jut, hogy jó lenne valaki, de egyébként totál jól vagyok így szingliként. Viszont azt nem érzem normálisnak, hogy ennyire nem tudok senkihez kapcsolódni, minden érdeklődőt elutasítok és nem is ismerkedem.


Másnak is van/volt ilyen jellegű baja? Ha igen, mi segíthet ezen? Köszönöm előre is a segítő szándékú kommenteket :)


24/L



2023. máj. 14. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig nem tetted túl magad teljesen. Egy 5 éves kapcsolat után ez nem szokatlan azért.
2023. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. De nem problémázok rajta, míg jól elvagyok.
2023. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!