Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
66%

"a nők szex közben sem vizuálisak"


Ezt az ökörséget honnan vetted?

2023. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok incel. Mégis azt mondom, hogy szinte minden nő felszínes. Ha ezt látom, akkor mit mondjak? Sőt, azt is mondom, hogy a férfiak többsége is az.

Nem bírom az inceleket, de nem lehet, hogy egyes dolgokban talán igazuk is van?


"Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal."

Akkor ezt most közlöm az összes exemmel... Akik pont annyira voltak vizuálisak, mint én.


Egyébként, most épp kicsit társkeresős időszakban vagyok. Valahogy olyanba botlok bele, hogy a fentebbi listád várják el tőlem. Nagyon szép az alsó lista, én is ilyet keresnék, tudom is nyújtani... De, valahogy ez a kutyát sem érdekli. Most akkor, hogy neked kényelmesebb legyen, hazudjak a tapasztaltaimról?


Mi lenne amúgy, ha egyszer leülnétek beszélgetni élőben a környezetekben élő férfiakkal? Nem azokat a szövegeket fogjátok hallani, amit az incelek tolnak folyamatosan, de lesznek azért szépen átfedések.

2023. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
77%
Az incel nem felszínesnek gondol, hanem hibáztat.
2023. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 A kérdező kommentje:

1. Mivel a nőnek nem a látvány kell, hanem érintés, megfelelő törődés. Ha ezt nem tudod, azt sem tudod milyen a jó előjáték..


Érted már, nem?


Nem kell ám a szavaimat kiforgatni.

2023. máj. 14. 21:27
 5/106 A kérdező kommentje:

2. Például?


De gondolom applikáción keresel, ami régen rossz. Ott a nők csak az Instagramjukat hirdetik, nem keresnek igazi kapcsolatot.

2023. máj. 14. 21:28
 6/106 anonim ***** válasza:
35%

"Mivel a nőnek nem a látvány kell, hanem érintés, megfelelő törődés. Ha ezt nem tudod, azt sem tudod milyen a jó előjáték.."


Eddig hány nővel feküdtél le?

És hány férfival? Esetleg a férfiaknak nem kellett az érintés? :D

2023. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert sose volt igazi szeretet kapcsolatuk egy nővel sem és fogalmuk sincs, hogy valójában mire is vágyik egy lány.


Ezzel most nem azt mondom, hogy mindegyik ugyan arra vágyna, de legalább, ha egy kevés tapasztalatuk lenne ebben akkor tudnák, hogy nagyon sokszor mérhetetlen ostobaságokat sütnek el.

2023. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
32%

#5: Pl. mi? Mire vagy kíváncsi?


Egyébként nem, nem csak applikációkon kerestem. És ne mentegesd már magad azzal, hogy akkor csak a társkeresős nőkkel szabad általánosítani... Most akkor tedd fel a saját kérdésed magadnak is, csak épp a társkeresőn lévő nőkkel kapcsolatban.

Ha tetszik, ha nem, az emberek többsége felszínes. Nem egy tündérmesében élünk.

2023. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim ***** válasza:
85%

Nem a látvány kell, hanem az értintés?

Csak nem mindegy ki ér hozzá.

😄

2023. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok, nekem kell a látvány.
2023. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!