Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 éves kor felett is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves kor felett is van őszinte szerelem vagy inkább az érdekek dominálnak?

Figyelt kérdés

A kérdésem, mindig azt hallom ,hogy a 14-20 közt van igazi szerelem, később 25-30 felett nagyon érdek alapján választanak: mi a munkája, mennyit keres, mennyi vagyona van, családapaként jó lesz-e stb...

Míg 15-20 közt inkább őszinte szerelem, akkor még semmi nem anyagiak nem számítanak csak a másik ember. Később meg már nagyon elanyagiasodnak a kapcsolatok.

Ezek az állítások mennyire igazak?


Én nekem ismerőseim mondják ezeket, nekem még 26 évesen nem volt barátnőm, és nem tudom ezeket.


2023. máj. 15. 11:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Most 27 vagyok, de 24 voltam amikor megismerkedtem a mostmar ferjemmel. Regebben is szerelmes voltam bele es most is az vagyok.
2023. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Logikus. Tinikorban még nem észérvek alapján válogat az ember, mert ahhoz még semmi élettapasztalata nincs, hogy el tudja dönteni, mi a fontos. Felnőtt fejjel, a realitás talaján állva már tudod, hogy az érzelmek nem fognak kaját tenni a gyerek elé :D Persze kell legyen érzelem is a kapcsolatban, de nem baj, ha nem egy elsöprő szerelem, mert hosszútávon nem az fogja működtetni a dolgot.
2023. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igen arra céloztam, mint aki 11:04kor válaszolt a 2es.


Hogy felnőtt korban inkább 25-30 felett inkább érvek alapján választanak, míg 14-20 közt szerelemből.

2023. máj. 15. 11:10
 4/25 anonim ***** válasza:
15%
Valójában mindig a pénz dominál, mert tinikorban is arra a pasira hajtanak a csajok, aki "menő", van kocsija, pénze. Azaz apuci ad kocsit, pénzt, ami majd 18 éves kora után az "övévé" válik. Így megy ez. A gazdag pasik szedik fel a csajokat.
2023. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%

#4 hagyjad már, nálunk a gimiben szerintem összvissz 10 pasinak volt kocsija, mégis sokaknak volt barátnője, nekem is olyan pasim volt, akinek abszolút nem gazdag családja volt.


Te azokra a tipikus aranyásó ribikre gondolsz “csajok” alatt? Mert ha neked olyan kéne, ne lepődj meg, hogy azok tényleg a pénzesekre mennek.

2023. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Amikor még a pénzről annyi fogalmad van, hogy majd egyszer meg kell dolgozni érte addig nem tudod ésszel felfogni. Addig a legkirályabb az élet míg felkelsz van egy kis szerelmed és a legnagyobb problémád, hogy mit vegyél fel aznap. HA szerencsétek van akkor közös célokkal akár egy életen át hegyeket megmozgató kapcsolat lesz. Ha viszont jön a baki vége lesz és jönnek a próbálkozások, munkával fűszerezve ott már azért kapizsgálod mi az élet valójában. Aztán ha sokat nem próbálsz fel akkor hamar megállapodva a megfelelő emberrel szintén lehet egy szép kifutása. Ha viszont képtelen vagy megállapodni és űzöd a tökéletest, közben szétszakadsz a melóban már olyan feltételeket támasztasz amik inkább a fizikai szükségleteid elégítik ki, az érzelmi, lelki oldal meg le van szrva sokadlagos dolog.
2023. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad.
2023. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

"míg 14-20 közt szerelemből."


Külsőbol, menosegbol, felületes vonzalom alapján. Tini korban megismerni sem lehet igazán a másik jellemét, mert az elethelyzetbol adódóan nincsenek olyan dolgok.

2023. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy gondoltam, hogy amíg anyádnál élsz és leckéd van, addig az nem szerelem. Mikor valaki olyat ír mondjuk 22 évesen, hogy 15 éves kora óta a párjával van, az én fejemben az első pár év nem igazi évnek számít. Pont úgy, mintha 32 évesen 7 éves kapcsolatban nem élnének együtt.
2023. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
#9 mi köze a szerelemnek ahhoz, hogy hol élsz? Szerintem te nem vagy tisztában fogalmakkal.
2023. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!