Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megváltozhat valaki csak a párja kedvéért? Ha megváltozik huzamosabb ideig az szerintetek mit jelent? És ez a szerelem jele lehet, mit gondoltok?

2023. máj. 16. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszek benne.
2023. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Iggggen is, meg nem is.

Ha egy adott szokásról van szó, akkor az a szokás fontossága függvénye. Én pl leszoktam párom kedvéért a csúnya beszédről. Elkezdtem ingeket hordani zenekaros pólók helyett. De az emberek felé való viselkedésemben nem tud érdemben megváltoztatni.

És persze ez sem egyik naprl a másikra, egy sima kérés kapcsán megy. Hónapok, évek munkája.


Konkrétan milyen változásra gondolsz, miben reménykedsz?

2023. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, miről van szó. Azt mondják, felnőtt korban kb. 3 hónap napi rendszeres gyakorlás kell ahhoz, hogy új szokások kialakuljanak. Pl. hogy megszeresse a sportot vagy ne kívánja a csokoládét. Személyiséget inkább csak nagy traumák szoktak megváltoztatni, de függ attól is, milyen idős az illető. Szerelem... Az ember sok mindent megtesz, ami kívül van a komfortzónáján, amikor szerelmes. Van esélye, hogy megszereti az adott dolgot, mondjuk ha szakítanak, akkor is eljár majd társastáncra csak mással. És van, hogy annyira távol áll tőle, hogy amint elmúlik a rózsaszín köd vagy bármi konfliktus van, visszatér a régi önmagához és mondjuk újra drogozni kezd, hogy sarkalatos példát mondjak. Általában kevesebb kockázat, ha olyannal kezdesz, akin már nem kell változtatnod ahhoz, hogy elviseld...
2023. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Olyannal kezdj kapcsolatot, aki ha semmin se változtat is még mindig tetszik neked. Persze, nincs tökéletes ember és idővel egymáshoz simul a két fél. Ha ez egy olyan szokás, amin ő is látja, hogy változtatni kéne maga miatt is, akkor van rá esély. De ha nem hajlandó vagy nem látja a problémát abban amit csinál, akkor ha érted akar se fog.
2023. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Megvaltozhat. Altalaban rossz iranyban szoktak.
2023. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékben igen, de mivel vissza fogja húzni a régi megrögzött szokások-emlékek, így nem lesz ez hosszútávú folyamat.
2023. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elején, a szerelem miatt igen, de idővel mindenki visszatér a saját kerékvágásába. Főleg ha minél idődebb az ember.
2023. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félre értettetek, én pozitív gondolatból írtam ki, hogy mit jelenthet ha valaki megváltozik és szerintetek van-e olyan hogy megváltozik valaki, amire válaszoltatok is, de még az lenne a kérdésem ami igazából jobban érdekelt, hogy szerintetek sokat jelenthet ha megváltozik valaki változtat a stílusán pl. Vagy egyes viselkedésein. Csakis a másikért? Nálam ez van és mivel nem volt előtte pár kapcsolatom és önbizalom hiányos is vagyok így érdekelne. Mert nem szeretném ha teljesen megváltoztatná magát csak miattam.
2023. máj. 17. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha tényleg akar, akkor a másik iránti szeretetből képes lehet rá.
2023. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, köszönöm utolsó. Változik is és ebből adódóan én is. Köszönöm az összes választ.
2023. máj. 22. 10:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!