Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy pár kiváló randi után ghostingol valaki?

Figyelt kérdés

A legutolsó üzenetében nagyon szépen megköszönt mindent, meg hogy jól érezte magát és törölt mindenhonnan, majd írtam neki, hogy beszüljük meg, de teljesen ignorált, majd tiltott mindenhonnan. Van esély, hogy még újra jelentkezik? Járt már így valaki?

Nem olyan régóta ismerkedtünk, 6-7 randin voltunk túl, de én nagyon jól éreztem magam vele, évek óta nem volt ilyen randipartnerem, és elmondása, reakciói alapján Ő is, már a fél nyarat is beterveztünk mikor, melyik hétvégén mit csinálunk.



2023. máj. 19. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Bármi is az oka, valószínűleg nem fogod megtudni. Nagyon gerinctelen így lelépni. Én azt gondolom, hogy ő mégsem találta olyan nagyszerűnek a randikat, csak gyáva volt ezt felvállalni. Inkább hazudott, eljátszotta, hogy minden jó, aztán szó nélkül lelépett. Ne sajnáld, ha ennyire nem egyenes ember.
2023. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tokmind1, hogy no vagy ferfi a szoban forgo szemely, mielott meg itt elkezdenenk szidni barmelyik nemet is. Ilyen mindig van, ghostolt akkor engedd el nem fog ujra jelolni. AKi egyszer mar letiltott az orokevenyu foleg ha ilyen random emberrol van szo akit csak ugy megismertel par hete. Engem is ghostoltak mar elegen. Szemely szerint felbasz mert irrital, hogy par napig csak log a elvegoben az egesz es utana esik le hogy mi is a szitu... Szerintem sokkal egyenesebb lenne ha megmondana az illeto, hogy figyelj bocsi jol ereztem magam de inkabb hagyjuk vagy ilyenek. Meg sem kell indokolni csak szoljon mert szerintem igy fair.
2023. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem érezte azt a pluszt, ami egy párkapcsolathoz kell. Biztos valóban jól érezte magát a randikon, de mint férfi/nő nem voltál rá hatással. Eddig várt, hátha..., de nem, így lemondott róla.
2023. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Álljunk meg egy pillanatra! Megköszönt minden illedelmesen és elköszönt tőled? Mert akkor nem ghostingolt. Elköszönt, törölt tiltott. Mit szerettél volna ezen megbeszélni?
2023. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivulallokent azt is hihetnem, hogy a fel nyarat is beterveztuk te voltal, es o mar fojtogatva erezte magat, menekult.
2023. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
#4 de miért kell valakit törölni tiltani? XD Én egész életemben egy férfit tiltottam, aki zaklatott, akivel csak nem éreztem a dolgot, annak csak megírtam, hogy “ne haragudj, de nem érzem a dolgot”, és szevasz. Ez a tiltás dolog annyira indokolatlan és megalázó.
2023. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Ja amúgy, szerintem van valakije, lebukott és azért törölt tiltott mindenhonnan. Más ésszerű magyarázat nincs rá. Tiltani csak zaklatókat van értelme, vagy dühből exet szoktak, de ha nem csináltál semmi rosszat, akkor mi értelme volt tiltani?
2023. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lilluci27 ***** válasza:
100%
mégsem volt a randi annyira kiválló
2023. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked voltak kiváló randik. Lehet az a baj hogy beterveztetek mindent. Ha megköszönt mindent akkor miért baj hogy lelépett? Azt hitted azért köszöni meg hogy folytassátok?
2023. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!