Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek 30 felett miért kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek 30 felett miért kellene lejjebb adniuk az elvárásaikat?

Figyelt kérdés

Társkeresést illetően?


Társaságban beszélgettünk párkeresésről, és egy nagyokos pasi átvedlett tanácsadónak hirtelen és elmondta nagy leereszkedően hogy ő


"Ezt teljesen jóindulatból mondja és javasolja minden nőnek aki már betöltötte 30-at és még nem kelt el, de családra, gyerekre vágyik, hogy fogadjuk el hogy az álom pasit azt a 20-as éveinkben volt esélyünk megfogni, most már értsük meg hogy el kell kezdeni évről évre lentebb adni az igényeinkból egy kicsit.


És ha nem akarunk tényleg kifutni az időből akkor az a legjobb hogy ha a több tucatnyi barátzónába tett pasiból válogatunk. Igen ők már nem azok az álompasik akik gazdagok, sikeresek, és modell kinézetűek de fogjuk fel hogy így meglesz a vágyott boldog család és élet. "


Ez mi francról beszél???


Ilyen nem normálissal már találkoztatok ti is?



2023. máj. 19. 21:42
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
37%

😂


Ne add le az igényeket ! Boldog kis kutyás éveket!


Hiszen mit képzelnek? Fogadjunk el olyan pasit aki nem milliomos ? Nem kigyúrt ? Vagy 35 évesen nem 65 kg mint a tini srácok?? Áá nem!

2023. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
90%
Arról, hogy ha 25 évesen volt egy ideálod, és most vagy 35, akkor már nem ugyanazt kell keresned, mert te sem ugyanaz vagy.
2023. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell lejjebb adnod az elvárásaidból. Ha neked Main Coon macska kell akkor az kell és kész.
2023. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
77%
Rá akarja magát tukmálni a nőkre. Nem tudom, honnan jön ez a fszság, hogy x év felett csak ronda, és csóró pasikkal lehet ismerkedni.
2023. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
69%

Én találkoztam ilyen fiatalemberekkel, nem is egy ilyen pernahajder volt! De nekem senki se mondja meg, mit csináljak, majd találok én férjet magamnak, ha eljött az ideje!

78/N

2023. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ mi a célod a társkereséssel. Ha gyereket is szeretnél, akkor bizony az idő egyre jobban szűkül, hogy lehessen egészséges keretek között.

Ha nem akar valaki gyereket, akkor pedig azért lesz nehezebb, mert a legtöbben azért akarnak gyereket férfiként is.

És ha nem ugyanazt akarjátok, akkor nem lesz értelme együtt.

Nem kell leadni, csak nem kell csodálkozni, ha nem találsz olyat, amilyet te elképzeltél.

A való élet nem egy mese. Nem fog becsöngetni és megmenteni a szőke herceg fehér lovon, aki gazdag és eltart életed végéig.

Azzal kell dolgozni, ami van. Ezt kéne megérteni.

2023. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen azért mondja, mert ő az, aki nem kell senkinek, és így reklámozza magát.
2023. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
77%

#7-el értek egyet.


Csak okoskodik és reklámozza magát.

2023. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
15%
Én nem vagyok szép ,ettől az érzéstől rettegek hogy egy 30 nőnek már "elég" leszek. De egyébként igen a 30+-nak lejebb kell adni az igényeiből ha akar kapcsolatot. 18F Incel
2023. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

# 7

# 8


ezt mi is mondtuk neki erre ilyen hazugsággal állt elő, hogy köszöni az ajánlatot, de ő a 20-as nők közül válogat


:D

2023. máj. 19. 22:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!