Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka/gyakori jelensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka/gyakori jelenség manapság, hogy valakinek 18-19 évesen még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés kiírásával valahol magamat is nyugtatni szeretném, hogy nem vagyok elkésve, úgyis hozza majd az élet stb… de azért mégiscsak rosszul érint a dolog. Ugyanis 18 éves lány vagyok, és soha nem volt még barátom… én vagyok ezzel az egyedüli vajon?

2023. máj. 20. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Szia! Nem vagy elkésve semmivel.

Nekem 15 évesen lett először barátom (most 25 vagyok), de úgy érzem csak raboltuk egymás idejét az exeimmel (évekig tartó kapcsolatokról van szó), ez sem jobb érzés.


Nem is érdekelnek egyébként a pasik?

2023. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
20 évesen lett először kapcsolatom, de kár volt. Csak azért erőltettem h túl legyek már én is végre a tuzkeresztsegen. Semmi értelme nem volt. Semmiről sem vagy lekesve.
2023. máj. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Meglepően sok. Ezen ne aggódj.
2023. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
23 vagyok, nem volt kapcsolatom. Más viszont igen. Nem vagy elkésve. Nekem egy kapcsolat felelőssége nem hiányzott. Nem is igazán találkoztam olyan emberrel akire azt mondtam volna, hogy ne vele 1000%-san benne lennék. Most ráadásul sokkal jobb az önismeretem, magabiztosabb vagyok, tudom mire vágyom egy társban stb stb.
2023. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem volt kapcsolatod nem is tudhatod mire vágysz, csak képzelődni tudsz, de hidd el nem úgy van az.
2023. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mire vágysz. Egy ovis agyú veled egykorúval szöszmötölni vagy nem így bénázni egy igazi pasival.

Sokan akiknek nem volt gyerekkoruk még jóval később is a diákszerelmet kergetik.

2023. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Ritka. 24 fős lány osztályból csak nekem nem volt még soha senkim. A tini kapcsolatokról már lekéstél, és ez nagy hátrány lesz, mert a felnőtt párkapcsolatok már sokkal gyorsabban haladnak, a pali nem fogja értékelni, hogyha még hónapokat kell szöszmötölni a szüzességed elvesztésével.


Rengeteg negatívum van ezzel kapcsolatban még ezen kívül. Mert van az életnek egy menete, amit ha nem tartunk, akkor selejtes áruk leszünk. Egy 20 éves csávónak már nem fog annyit adni egy kézenfogva sétálgatás, mint tinédzser korban. Az neki semmi lesz, a szexre vár, te meg még a kézen fogva sétától is el fogsz ájulni. Csak mondják, hogy "jaj de jó egy szűz lány, de jó, hogy nekem tartogatta magát (wtf)", a gyakorlatban a tapasztalatlanság nem vegyül pozitív értékekkel.

2023. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 azt elfelejted, hogy nem csak a srác tempója gyorsul, de a lányé is. Helyesbítek: gyorsulhat. Én alkalmiban vesztettem el 23 évesen és az volt a harmadik alkalmunk a sráccal amikor "összekeveredtünk". Első alkalommal már petting volt, másodszorra orál, harmadszorra szex. És nem, nem azért, mert r*banc vagyok és mindenkinek aláfeküdtem/aláfekszem. Vágytam rá, úgy éreztem a korábbiak alapján, hogy a szex is rendben lesz (rendben is volt), hoztam felnőtt fejjel egy döntést, amit nem bántam meg.


Van olyan barátnőm aki 21 évesen jött össze a volt párjával (aki szintén ugyanannyi volt) és fél évig nem szexeltek. Fél év kapcsolat után vesztették el egymással 21 évesen.


Nem csak a koron múlik, hanem habituson, beállítottságon és egy csomó egyéb más tényezőn.

2023. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy jó barátom 23 éves és még szűz.

Neki se volt meg barátnője.

Különben nem is értem,egyetemre jár, mellette dolgozik, fenntart egy albérletet.

Intelligens és meglepően őszinte,jó az igaz a humora eléggé érdekes.


Nem is értem igazából simán összeszedhetne valami csajt,de mégse.

2023. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!