Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkkel élőben miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkkel élőben miért vagyok sikeres, míg Tinderen egy nulla?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sem nagydumás, sem gazdag, kultúrált módon izmos, sportos a külsőm. Inkább introvertált, intellektuális, nem hangos pasi vagyok.


De élőben nincs gond ismerkedéssel, könnyedén kommunikálok és ki tudok alakítani vonzalmat. Tinderen 1 év alatt kaptam 80 like-ot.


Legjobb barátom 2 nap alatt kapott 80 like-ot!!!



2023. máj. 20. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem a lájkok számától leszel sikeres. Amúgy pont az introveltságodtól, ami az átlagos külsővel párosul, na a miatt nem kapsz 80-at. De ha élőben megy, hát ismerkedj ott.
2023. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Az élet nem a like-ok számától függ…

Az számít, hogy élőben milyen vagy.

2023. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Fene tudja. A képek talán nem adják vissza a kusugárzásodat. De akkor ismerkedj a való életben. Azzal úgyis sokkal jobban jársz. Megspórolod a csalódást, ami akkor érne, ha meglátnád

némelyik randipartneredet élőben filterek nélkül.

2023. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha élőben valóban összejönne akkor a tindert nem is ismernéd..
2023. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 4


ja már értem. Tehát MINDENKI aki ott van annak élőben nem ment.

2023. máj. 21. 00:30
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
4: Igen. Az igazán sikeres férfiak egyébként ha online -ról van szó, az instagrammon vagy a Tiktokon ismerkednek, nem a Tinderen.
2023. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Három dimenzióban jobban mutatsz, mint kettőben, kérdező :)
2023. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Képekkel van a probléma akkor. Valamiért nem jelenik meg az, ami élőben igen. Ismerőseidtől kérj segítséget ez ügyben a képek kiválasztádához.
2023. máj. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Társkeresőkön, ha nem nézel ki legalább olyan jól, mint Brad Pitt, Johnny Depp és George Clooney együttvéve kétszer, akkor soha egyetlen nő sem fog visszaírni (vagy a Tinder esetében: jobbra húzni). A legtöbb nő eleve azért nem talál a való életben pasit, és regisztrál társkeresőre, mert irreális igényeket támasztanak.
2023. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kutatasok alapjan a kommunikacio kb 60-90!! szazaleka a nonverbalis szinteren zajlik. Nem az a fontos igazan hogy mit mondasz hanem hogy hogyan. Tinderen viszont ebbol semmi sem latszik, se a mosolyod eloben, a testbeszeded, az illatod, kiallasod, hangod stb. es ezek osszessege adja el az embert igazan. Szoval a tinderbol kb semmit nem erdenes levonni tanulsagkent
2023. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!