Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezután is mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezután is mellé kellene ülnöm?

Figyelt kérdés

Múlt héten vettem a bátorságot és leültem egy lány mellé a buszon, aki nagyon tetszik. 30 percen keresztül nagyon jól elvoltunk, viszont kiderült, hogy van barátja... Ezek után is vele kellene utaznom és "jópofiznom" a megállóban, mert szerintem anélkül kínos lenne.


Azt hozzáteszem, hogy a busz teljesen üres volt, tehát egyértelműen tudta, hogy miért ülök mellé, plusz mindketten ugyanakkor ugyanazzal a busszal megyünk haza munkából és csak egy órával később jön a következő



2023. máj. 21. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha csak azért ültél mellé, hogy felszedd, akkor hagyjad.

Szerintem viszont szívesebben töltöd vele az időt az utazás során, nem?

Még az is benne a pakliban, hogy ugyan van barátja, de nem is olyan jó az a kapcsolat... és egyszer még meg is lehet a gyümölcse a közös buszozásoknak.

2023. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Képzeld el , hogy a te barátnőd mellé ülne valaki és füzné, mit éreznél?
2023. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem fűzni akarom, csak szerintem elég furcsa lenne, ha ezentúl csak úgy levegőnek nézném
2023. máj. 21. 08:56
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
3. Tudod te is , hogy nem barátkozni akarsz vele.
2023. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak beszélgettek és tiszteletben tartod jelenlegi helyzetét, akkor nyugodtan ülj mellé és beszélgessetek. Persze csak akkor, ha neked ez így elfogadható és elviselhető.
2023. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem hagyd őt békén, ne ülj mellé, ha rákérdez, hogy miért mondd azt, hogy barátnőd van. :D
2023. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Elszeretni más nőjét nem túl tiszta játék maradjunk annyiban. Tudom manapság fel sem merül mert a morál a béka pitsája alatt van, csak úgy eszembe jutott.


Köszönsz neki egy mosoly és csáó nem kell túlgondolni.

2023. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha azért ültél mellé, h felszedd...az információk tudatában felesleges továbbra is mellé ülnöd. Persze ha szeretsz képmutató lenni és jópofizni azzal, akivel össze akartál jönni, de nem sikerült...de nem akarsz bunkónak tünni...akkor tessék, csak tessék! 😅
2023. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
48%
Én a helyedben megmutatnám milyen férfi is vagyok valójában... Mindig várnék egy órát a következő buszra. Majd mikor egyedül, magányosan utazik elgondolkodna rajta, hogy milyen jó is volt amikor ez a srác mellettem ült a buszon,biztos nagyon nagy f@sza volt:(
2023. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne jópofizzál, csak köszönj neki kedvesen, és ülj le máshová.
2023. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!