Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanság flegmábbak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság flegmábbak a nők tinderen? Ti hogy érzitek?

Figyelt kérdés

Voltam már tinderen pasiként az évek alatt többször, de mostanság mintha kicsit rosszabb lenne a helyzet. A matchek fele nem válaszol, de amint felajánlom hogy "vedd szét a matchet ha nem akarsz kommunikálni" akkor pár másodperc után eltünnek, tehát olvasnak.

A másik felével meg kb 10 sorig jutok, és unmatch. Valakitől megkérdezem mit jelent a "dínó" emoji - kimatchel. Valakinek utolsó mondatom "és milyenek az itteni tapasztalataid?". Valaki meg 180 cm volt, én írom "bocsi 177 vagyok, az még belefér?" 2 hete nincs válasz...

Úgy látom, mintha türelmetlenebbek lennének, mintha elvárnák hogy 5 szó után belémzúgjanak. Mintha csak azt lesnék, hogy "ááá na itt ez a parányi dolog ami nem tetszik nekem, off-oljuk a pasit".


2023. máj. 21. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyunk rászorulva a pasikra.
2023. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sokszor a férfiak szúrják el, mert a nőket szerencsétlen, védtelen kis ártatlannak látják, akiket mindenki átver. Egy nő mást ért normális férfi alatt. Amikor sírnak, hogy nincs normális férfi, akkor a férfiak úgy értelmezik, hogy nincs hűséges férfi, és rögtön mennek a nőt vigasztalni, és ajánlkozni. Ez is elég bénán tud kijönni. A nő normális alatt ugyanúgy az elvárásainak megfelelőt érti külsőre is.
2023. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"Nem vagyunk rászorulva a pasikra."


akkor miért vagytok tinderen? :)

2023. máj. 21. 10:23
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Én meg azt veszem észre, hogy a férfiak lettek baromi unalmasok. Semmi fantázia, flörtölés, viccelődés a beszélgetésekben, csak sablon kérdések, mintha valami komoly állásinterjú lenne. Egyedül egy külföldi pasival volt nagyon izgalmas, pezsgő beszélgetésem, vele jártam is pár hónapot, de a magyar pasik siralmasok, már inkább le is töröltem a Tindert, annyira szárazak voltak a beszélgetések (amúgy én próbáltam poénkodást is belevinni, de vagy nem értik, vagy nem tudják viszonozni).
2023. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

hát... poénkodás, csipkelődés. Az a helyzet, hogy én pl. nem is merek csipkelődni, vagy ilyenek, mert hogy is mondjam... megkapom, hogy "nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ilyet mondj" - vagy mint feljebb írtam, nehogy az is "válóok" legyen...


de unalmasak... az nem lehet, hogy fel akarják építeni a kommunikációt, kitapasztalni hogy kinél mit lehet?

2023. máj. 21. 10:34
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

4-es: ebben teljesen egyetértek, de a ezekhez a dolgokhoz intelligencia kell, életszeretet, és olyan humor, amit vesz a másik. Lehet, hogy nem egyforma a humorotok, van ilyen. :)

Te például mit értesz jó humor alatt? Neked milyen az izgalmas beszélgetés?

2023. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én az online társkeresők létében látom a valódi problémát.

A felhasználók szépen ellustulnak, mert már meg sem kell emelniük a feneküket ahhoz, hogy ismerkedjenek. Az emberek tálcán nyújtják át magukat (pár képpel, infóval együtt) a többinek, akiknek meg csak annyi a dolguk, hogy az ujjukkal „klikkelgetve” eldöntsék, hogy kell vagy nem kell.

Ehhez még jön a böhöm nagy választék is, ami bőven több, mint amit az emberi agy értelmezni tudna, így az elsősorban a gondolkodásmódját fogja befolyásolni a reális döntéshozatal helyett. És mivel a felhasználó lusta, az idejét is sajnálja, de továbbra is a sokból kéne kiválasztania egyet, így megpróbál olyan „értékrend” szerint szelektálni, ami alapján gyorsabban megy a keresés. (Legalábbis azt hiszi.)

Rövidebben az online társkereső, arra fogja ösztönözni, hogy a „Hátha van még ennél is jobb ajánlat!” alapján tovább keresgéljen a felhasználó, szigorúbban válogasson, mert egyszerűen a reklámblokkból már jól ismert idézetet mossa bele az agyába, hogy „Ha nem tetszik? Skippeld!”. Ezzel is azt a tévképzetet üzenve az egyszerűsödő gondolkodásmódjának, hogy körülötte forog a világ… 😅

2023. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Egyreszrol tenyleg az lehet, hogy nincsenek raszorulva. Fent vannak, mert ugy vannak vele, hogy nyitottak, ha tenyleg egy olyan srac jon, akire azt tudja mondani, hogy na igen, NA O!, de ennyi. Meg ott van az, hogy szerintem kicsit addiktiv is a tinder, legalábbis nekem olyan lett egy ido utan, mint a facebook reflexszeru porgetese amikor feloldom a telefonomat. Meg nekem csomo "vakok kozt felszemu a kiraly" matchem volt, ami azt jelentette, hogy mondjuk az 50. nagyon gaz, keprol is igenytelen koma utan fonyeremenynek tunt az, aki ennel fel fokkal is jobb volt. Aztan amikor ramirt, es ujra megneztem a kepeit, akkor lattam hogy baszki, ez nagyon nem jo egyebkent.

Meg az is igaz, hogy szornyen unalmas a legtobb ember. En amikor valaszoltam, akkor el voltak ajulva, hogy mennyire erdeklodo vagyok, es pusztan azert, mert magamtol kerdeztem azt hittek, hogy odaig vagyok ertuk, meg el voltak ajulva, hogy milyen jot beszelgettunk, pedig szerintem borzasztoan unalmasak voltak a beszelgetesek. De meg igyis azt mondom, hogy erdemes volt azert a par szazalek, nagyon jo arc, erdekes ember miatt a tinderen tengodni.

De ugyanakkor, hogy ne legyunk igazsagtalanok, kenytelen vagyok elismerni, hogy latom a legjobb fiubaratom tinderen is, hogy a lanyok is dog unalmasak tudnak lenni. Az ilyeneket hagyjatok es kesz. Ne irkaljatok, hogyha nem akarsz kommunikalmi akkor unmatchelj. Teged zavar a szituacio, nem ot, unmatchelj te :D



+ meg egy noi narrativa: rolam tudni kell, hogy kulsore kicsivel atlag alatti vagyok, es bar az en izlesem is elter attol, amit konvencionalisan attraktivnak mondunk, megis kb 10 matchbol 4-5 ha ram irt, es abbol max 2 az, aki nem tunt el annak ellenere, hogy en proaktivan valaszoltam. De egy masik baratnom, aki pedig a ferfi ismeroseim szerint is gyonyoru kb. alig kap uzenetet, pedig egyaltalan nem azokat a tipikus macsokat huzza jobbra mint amit az incelek emlegetni szoktak.

Tl;dr: osszesitve nehez a helyzet mind noi, mind ferfi oldalrol is, ennek oka, hogy mindenki kicsit ki van egve, mindenki kicsit erdektelen. De nem szabad feladni, mert elobb vagy utobb jonni fog valaki, aki miatt erdemes fent lenni, en is megtalaltam a parom szerencsere.

2023. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyanezt tudtam volna elmondani 2020 telén.


Most megcsináltam pontosan ugyanazt a profilt ugyanazzal az életkorral, bioval és képekkel és 2 nap alatt 1 match. Nekem régen flegmák voltak a lányok és ghostoltak, most a matchig sem jutok el.

2023. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

én is ezt tapasztalom mostanában.

kb 1,5éve voltam fent legutóbb, akkor azért nem volt ilyen siralmas a hejzet.

pár hete vagyok fent ismét, volt kb 20 match, ebből 0-val sikerült beszélgetni.

a többség rögtön törölt, 2-3csaj visszaírt az első üzire majd eltűntek, 3 lány pedig nem válaszolt és nem is törölte a matchet.

2023. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!