Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet felkelteni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felkelteni olyan lányok figyelmét, akik körül sokan legyeskednek?

Figyelt kérdés
Ha adódik egy olyan helyzet, hogy valamilyen társas eseményen találkozol egy lánnyal és eltudsz kezdeni vele beszélgetni, az már igazából ismerős terep, mert onnan már van egy vonal, amin lehet haladni, érdeklődéssel ráfigyelni, megpróbálni rezonálni arra, amiket mond, megnevettetni, elkérni kontaktot, stb. Viszont amikor olyan a helyzet, hogy sok férfi lengi körül, akkor mit lehet tenni, hogy az előbb vázolt helyzetig eljuss és pont rád szánjon egy kis időt? Mert tapasztalataim szerint ilyenkor a leghangosabb férfiak kerülnek a legjobb pozícióba és őket veszik észre rögtön, akik kicsit udvariasabban, visszafogottabban közelednek, azok egyszerűen elvesznek a többi közt. Mi az, ami esetleg kicsit ki tud emelni a tömegből?

2023. máj. 21. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Attól, hogy ontja a hangos a beszédet magából miért lenne több esélye? Most ha hülyeségekről dumal, mint te, akkor elzavarom a búsba udvariasan. Egyáltalán nem fog érdekelni, hogy beszédes, az érdekel, hogy miről beszél és hogyan viselkedik.

Ha annak a lánynak tetszel, akkor menj oda hozzá és beszélgess vele és kész. Rád fog figyelni, kérj elérhetőséget és folytatni lehet, vagy/később randira hívd el.

Nem nagy kunszt de tényleg. 😂

2023. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Kizárólag úgy, ha te nem legyeskedsz körülötte. Csinálj úgy, mintha nem is létezne.
2023. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Testbeszéddel szerintem. Azt a hangosak nem tudják túlharsogni. Pl, jössz mész, közben ránézel, tudod a mozgásra felfigyel bárki.
2023. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyet el kell kerülni messzire. Azok a legyeskedő férfiak akkor is ott lesznek, amikor netán összejön veled.. és le fogják sz@rni a fejedet, meg azt is hogy van neki kapcsolata.
2023. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hellmano ***** válasza:
8%
Most milyen példa ez? A legyek a gőzölgő szarkupac körül szoktak körözni, itt a példádban az áhított nő egy szarkupac szerinted, amit körül zsongnak ezek a "hangosan zümmögő döglegyek". Nyílván a szarkupac csak gubbaszt a földön és nem tud választani...de a nő nem a hangos duma miatt fog kiválasztani, hanem hogy első pillantásra bejössze e neki vagy sem. Ha bejössz neki, akkor "zümmöghetsz" neki és ha ott is jól teljesítesz, akkor te vagy a nyerő nem a hangosan ordibáló figyelem hiányos férfiegyedek!
2023. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Ez egy létező kifejezés, nézd a forrást:

[link]

És nem, nem szarkupac az áhított nő, hanem olyasvalaki, akire sokan pályáznak.

2023. máj. 21. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Ezért felesleges átlagos pasiként a legjobb nőkre hajtani. Felesleges energiapazarlás.
2023. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kellens olyan nő akinek puncsolni kell egyfolytaban.. meg 20 ferfival beszelget egyszerre. Nekem az is jo aki a foldon jar es megvalogatja a tarsasagat
2023. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen ilyen lány voltam, es mindig az lett a befutó, aki mellett teljesen el tudtam magam engedni, aki megnevettetett és aki mellett teljesen biztonságban éreztem magam. Az egyik párom külsőre például átlagos volt, emlékszem az elején nem is érették a barátaim, hogy mit akarok tőle. A másik komoly barátom viszont kifejezetten népszerű, helyes és vicces srác volt, ugyanakkor jószívű és abszolút megbízható. A férjem szintén népszerű, a társaság középpontja típusú férfi, jóképű is, de ő is nagyon jószívű, lovagias és megbízható. Nekem ezek a tulajdonságok voltak fontosak. Emlékszem nyomult egy csomó helyes, nagyon népszerű srác is, de róluk lerítt, hogy vagy bekepzeltek, vagy úgyis megcsalnának/szórakoznának velem.
2023. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen házibulikban mmiután én nem piálok stb, mindíg leültem a sarokba egy fotelba. Namármost a szabad lányokat azonnal 800-an rohanják le, teszik a szépet a pasik. A csajoknak egy idő után tele lesz a hócipőjük, a sok álszéptevő pasiból. És akinek én bejöttem az úgyis a fotel felé kanyarodott. Na és ő volt a tutti. És már nem kellett küzdeni, meg puncsolni mindegyiknél, mert kölcsönös volt a szimpátia.

Én ezt csináltam, csinálom.

2023. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!