Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy éppen társkeresésben nincs önkritikàja sok embernek?

Figyelt kérdés
Sokan úgy indulnak neki, hogy ide nekem a legjobban kinéző társat, mert megérdemlem. Képesek extra magas elvárásokat támasztani és csodálkoznak, hogy túl a harmincon is egyedül vannak, mert ők megérdemlik a lejobbat. A gond csak az, hogy közel sem annyira szépek, mint amilyennek gondolják magukat. Nem ìrtam nemet, mert mindkét nemre jellemző lehet.
2023. máj. 21. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert buták? Mert ízlések és pofonok szerint gondolkodnak? Ki tudja?!
2023. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted amikor csak képeket látsz mégis mi alapján legyenek szelektálva mikor egyiket se ismered?

Oké lakhely kor meg ilyenek, de nem tudsz ismeretlenul belső értékeken filozofálni.

Max annyit látsz ránézésre is hogy ennek is kilóg a kapa a szájából lapozzunk.

2023. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem hinném hogy ez csak az önkritikáról szól. Te lennél-e olyannal, aki neked nem vonzó? Persze hogy nem. Ez nem annak a függvénye, hogy ki hogy néz ki, hanem vannak, akiket eleve nem tartunk vonzónak, akkor sem, ha mi 10/1-esek lennénk. Lehet erre azt mondani, hogy el van szállva az illető, de akkor rá kell parancsolni, hogy igenis tetsszen az illető?


Vagy akkor pontosan mire érted?

2023. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2023. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha a 10-es skála, akkor nemcsak 1-es kinézetű van, hanem mondjuk 6-s, 7-es. Tudod, hogy van nála szebb is, de kiváncsi vagy a belső ertékeire is, hátha ott villant.
2023. máj. 21. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Te azt nem erted, hogy miért vágynak a cdunyabbak szebbre...

Azért, mert mindenkinek más a zsánere, ráadásul létezik kémia, ami néha olyan ember iránt működik, aki amúgy egyáltalán nem az eseted, sőt látod, hogy tök ronda, de mégis vonz. Ebből indulnak ki és persze abból, hogy nem minden a külső.

2023. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Én látok ilyen párokat, akik mindketten 10/6-7-esek. :) A többség nem topmodell.

De sejtem mire érted, a társkeresőkön kb ez megy, hogy 10/10-es kell mindenkinek, ha reális, ha nem.

2023. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

De teljesen rossz a felfogásod.

Aki 30-on egyedül van, nem jelenti azt, hogy előtte ne lett volna mondjuk egy 10 éves kapcsolata.

Másrészt mindenkinek más a szép. Lehet találni fog egy olyan nőt/férfit az illető, akinek ő is 10.

Én se fogok összejönni olyan emberrel akit nem tartok vonzónak. Inkább akkor leszek egyedül.

2023. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!