Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi riaszt el egy nőt ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi riaszt el egy nőt ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Mi számít túl rámenősnek? Mi kevésbé? Milyen témákat érdemes érinteni első, második randi során? Csók, ölelés mikor nem túl rámenős?
2023. máj. 22. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Csóróság, bunkóság, udvariatlanság, tesze-toszaság
2023. máj. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki számít tesze-toszának?
2023. máj. 22. 06:56
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nehéz szavakban leírni... de senki nem bírja a Mr Bean szindromas pasikat, de az sem ok, ha túl ramenős valaki. Szerintem a csók az első randi végén OK, ahogy az ölelés is. De ez függ attol is, hogy milyen hosszuak a randik. (Ez csak az én véleményem persze) 3.4en meg már ennél több is belefér, ha szimpatikus a pasi
2023. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha ráérzek, hogy bármilyen szempontból lelkileg nyomi a pasi. Nekem nem oké a csók stb. az első randi után, ha előtte nem ismertük egymást egyáltalán, tehát pl. nem egy munkahelyen, baráti körben voltunk, akkor több hónapos ismerkedés kell, hogy egyáltalán akarjak tőle valamit.
2023. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sem oké a csók az első randin. Volt egy srác, ő kétszer is megpróbálta, viszont már az elsőt sem értettem, nemhogy a másodikat, plusz kissé erőszakosan is csinálta (megfogta a nyakamat és úgy húzott oda). Ilyet véletlenül se csinálj. Ölelés, esetleg puszi az arcára teljesen rendben van.

Témákban pedig megint csak nem egyszerű, azt ne feszegesd az első randin, hogy miért és mióta van egyedül. A család egy nagyon kényes téma, mert ha probléma van, akkor arról nem fog szívesen beszélni egy kvázi idegennek. A hobbik mehetnek nyugodtan, talán munka bár az is kérdéses, hogyan szeret kikapcsolódni, ha van közös téma akkor arról hosszan is el lehet beszélgetni. Mondd el neki miért hívtad randira, mi fogott meg benne, de hozd zavarba vagy kellemetlen helyzetbe és véletlenül se kérdezd meg tőle, hogy neki mi tetszik benned. Ha étterembe mentek beszélhettek kedvenc ételekről, aztán mesélhetsz neki vicces sztorikat amik történtek veled (de a kínosakat tartogasd későbbre).

2023. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
4,5, egyetértek. Plusz inkább az adott szituációt kellene közösen megélni, semmint a múlttal kapcsolatban faggatózni. Az ráér majd később is, pl a 10. randin. Tehát a jelenre koncentrálni, közös élményeket szerezni. Szerintem úgy lehet a másikat megismerni, mert már úgy sem az az ember, aki két éve volt. Az eroszakossag, a dolgok erőltetése senkinek sem szokott tetszeni. A csók és az intimebb dolgok sem az első pár találkozóra valók, ott maximum tényleg arcra puszi, kézfogás, de pl a kézfogás is inkább sokadik alkalomra. Feltéve, ha tényleg az a cél, hogy megismerd a másik embert és nem mondjuk valami egyéjszakás kalandot akarsz... A lassabb ismerkedésnek megvan az az előnye, hogy oldódtok egymás társaságában.
2023. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

kb bármi.



#megintkiröhög

2023. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Akármi. Attól függ, a lánynak mik azok a tulajdonságok, amiket nem fogad el.


Például mondtam egy srácnak, hogy lakótárssal lakom, azt mondta, hogy "minden elismerésem, én nem tudnék senkihez sem alkalmazkodni". Be is fejeztem vele egyből, hiszen hozzám sem tudna alkalmazkodni és a szülei által vett saját lakásában én mindig csak vendég lennék, akinek az ő szabályai szerint kell élnie.


Van amikor érint valami nehéz témát egy srác és hiába jelzem neki, hogy nem szeretnék erről beszélni, nem érdekli, hát akkor off.


Egyszer egyből elhívott egy srác társkeresőn, úgyhogy nem beszéltünk előtte. Megláttam, nagyon jóképű volt, az első egy percben alig tudtam megszólalni, annyira. Majd pár perc múlva elkezdett mindenféle kérdést feltenni, összefüggés nélkül, majd kitért arra is, hogyha valakivel rosszul bánik a párja, az meg is érdemli, mert valójában ő a rossz és a másik csak tükröt mutat neki. Mondtam neki hogy elég gyökérül ismerkedsz, és befejeztem vele.


Az, hogy mikor legyen csók, változó. Ha előtte 1-2 hétig folyamatosan chateltünk és megkedveltük egymást, akkor mehet az első randin. Ha nem beszéltünk sokat randi előtt, akkor inkább második. De volt már negyedik is. Egyszer tök jól elbeszélgettünk a randin a sráccal, majd amikor elköszöntem tőle ilyet szól, hogy "várj egy kicsit", megfogta a fejemet és közeledett. Nálam ott elrontotta, mondtam hogy "nem" és ki is ábrándultam belőle, pedig szimpi volt. De a párom is próbált megcsókolni az első randin, csak kevésbé ilyen nyomulósan, de annyira megfogott, hogy akartam vele még találkozni és második randin csókolóztunk, azóta is együtt vagyunk :) Úgyhogy srácfüggő is nálam.

2023. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Ja igen, ha rákérdez még a tali előtt vagy első talin, hogy hány barátom volt meg miért lett vége meg hány emberrel feküdtem le stb instant tiltás. Akinek a számok a fontosak azok mindenbe bele fognak kötni. Illetve ki a f.aszom akarja elképzelni a (leendő) barátnőjét szex közben, meg miért akarja tudni, kivel mennyi ideig volt boldog? Koncentráljon a jelenre, ne a múltra. Exek majd később jöjjenek, mint téma és akkor sem kell pl neveket emlegetni.
2023. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%

"Mi riaszt el egy nőt ismerkedés során?"


Leginkább ha nincs eléggé "gigachad" külsőd. Ha nem vagy elég magas (min. 180cm), ha nem vagy elég izmos, nem vagy jóképű (extrém jóképű, kb. modell kinézet).

Másodsorban ha nincs elég jó kiállásod, nem vgay nagydumás, sármos, lehengerlő stílusú, nem vagy olyan srác aki belép egy helyre és kb. minden szem rá szegeződik (jó értelemben), aki egyből a társaság közepe lenne, aki már a puszta nézésével és mosolyával "teherbe ejti a nőket".

Harmadlagosan ha nem vagy gazdag, magamutogató, nem hordasz magadon látványosan méregdrága cuccokat, nem vgay "trendi", nem vagy divatos.

2023. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!