Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány ismerkedéskor, hogy még itthon élek? 24L

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, sajnos picit megcsúsztam a tanulmányaimmal és most diplomáztam le, viszont másfél éve dolgozom. Kb 300-400 között kerestem mindig is, viszont valahogy mindig elment a pénz... jogsi, új telefon, ételek (ezt 100%-ban magamnak vásárolom) nyaralás, miegymás. Itthonra is elég sokat adok haza.


Exemmel költöztünk volna össze, de végül szakítottunk előtte egyéb okok miatt. Kész lennék elköltözni itthonról, valahogy vágyom is rá, de egyedül nem fizetnék albérletet (nagyjából a fizum fele elmenne), lakást esélytelen, hogy vegyek... sincs semmi induló tőkém szinte, sem szülői támogatás, örökölni sem örököltem semmit. Gondolkodtam, hogy szobát kéne bérelni, de akkor már inkább maradok itthon, és nem pár nm-en élem az életem... ez jelenleg nagyon kényelmes, van szabad terem, közel van a munkahelyem, a házi munkában is elég sok mindent én csinálok (takarítás és mosás nagy részét - az, hogy itthon élek, sok férfi szemében azt jelenti, hogy házias sem vagyok, pedig ez nincs így...). Másfelől az sem utolsó szempont, hogy így legalább van kihez hazajönni, nem üresen vár minden este a lakás.


Elköltöznék szívesen, ha lenne kivel, mert az önállósodni vágyás és függetlenség iránti vágy ott van bennem nagyon, de jelenleg úgy érzem, sem anyagilag, sem emocionálisan nem lenne túl indokolt.


Viszont nagyon sok férfi ezt meghallja, hogy itthon élek és kb. addig tartott az ismerkedés. Már azon is gondolkozom, hogy tényleg inkább el kéne költözni, hátha úgy jobban benne az ismerkedés, de csak emiatt megint nem lenne értelme... úgy érzem, ez nagy hátrány a férfiak szemében, hogy én még itthon élek...



2023. máj. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Ja és exem is velem egyidős, de még ő is otthon él, valószínűleg vele ezért nem volt ebből problémánk..
2023. máj. 22. 14:49
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik férfi szerint hátrány, olyannal ismerkedj, akit nem zavar.
2023. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak a pasi esetén hátrány.
2023. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem tartom hátránynak. épp a minap olvastam, hogy az egyedülálló fiatal 30-35 éves korosztály 59 százaléka él még a szüleinél.
2023. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Jó, azért 30 felett semmiképp nem akarnék itthon élni :D


Már most is, ha lenne párom, akivel komolyan is gondoljuk, megérné kidobni felesben albira, de jelenleg sajnálom rá a pénzt...

2023. máj. 22. 14:58
 6/51 anonim ***** válasza:
66%
Férfit keress magadnak, ne pasit. Ő meg fogja érteni a miértet.
2023. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen az emberek többsége még a szüleivel él, nincs ebben semmi gáz.
2023. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
90%
Mindentől függetlenül nem ártana megtanulnod spórolni, tartalékot képezni és nem felélni mindig minden pénzed.
2023. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne azért keress pasit, hogy legyen kivel elköltözni. Egy kapcsolat ne függő viszonyra alapuljon.
2023. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

"az sem utolsó szempont, hogy így legalább van kihez hazajönni, nem üresen vár minden este a lakás"


Engem nőként ez elriaszt. Kb az jön le, hogy a semminél jobb vagyok. Ha langyos szar lenne a kapcsolat, lehet azt sem mondaná meg, csak hogy ne egyedül legyen.

2023. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!