Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon extrovertált,nagydu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon extrovertált,nagydumás férfi milyen amikor zavarban van egy lány előtt? Náluk,ez hogy jön elő?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Akkor jön zavarba, ha úgy érzi az a bizonyos lány hozzá "túl jó nő".

Az változó, hogy miben nyilvánul meg. Minden esetre az biztos, hogy elpirosodik, addigi magabiztossága zavart lesz, minden áron meg akar felelni a lánynak.

2023. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont azt szeretném tudni, hogy miben nyilvánul meg 😀
2023. máj. 23. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A nagydumás emberek saját magukba szerelmesek. Nem fog mástól zavarba jönni, esetleg önmagától, saját maga hatása alá kerülve.
2023. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem #1 leírta.

"Minden esetre az biztos, hogy elpirosodik, addigi magabiztossága zavart lesz, minden áron meg akar felelni a lánynak."😁

2023. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom az elpirosodás oké, bár az se annyira ha vkinek jó nagy az önbizalma.a magabiztosansaga zavart lesz (?) És a meg akar felelni a lánynak az meg nem annyira látható jel szerintem.
2023. máj. 23. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan nőbe botlik, akiért tényleg oda van lehet izgága kamasz. Nem tudja pl hogyan tudna leszerelni, nem tudja hogyan kéne viselkedni. Ilyenek.
2023. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nálam úgy, hogy csöndben vagyok és vissza veszek, amit megjegyeznek a barátaim is a társaságban, hogy: miért vagy zavarban?
2023. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Nagy dumások álltalában minden csajt szédítenek. Ha egyet kiszúrnak aki nagyon tetszik elkezdenek annak imponálni. Akkor ők is emberek lesznek, és hozzák a natúr pasi reakcióit. Kis kézremegés, zavart néha összefüggéstelen, mégis jó szöveg, és ehhez hasonlók.

Tudom. voltam már zavarban.😊😁😁

2023. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont úgy, ahogy bárki más. Vesztenek a határozottságukból esetleg összeszedetlenebbül beszélnek, netán ügyetlenkednek.


A "nagydumás" emberek semmiben sem különböznek a többi embertől, csak szeretnek többet beszélni, ennyi.

2023. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
8-as nem. "Nagy dumás" vagyok, a poénok atyja és a jókedv hozója, semmit nem veszek komolyra és határozott vagyok. De nem szédítek minden lányt, maximum jól érzik magukat a közelemben, de nem imponálok sokuknak.
2023. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!