Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz úgy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz úgy ismerkedni társkeresőn másokkal, hogy még az exed-del együtt élsz?

Figyelt kérdés
Van így esély? Vagy jobb lenne előbb szétköltözni és utána ismerkedni?
2023. máj. 24. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2023. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen gáz mert kvára nem vagy túl rajta
2023. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen, gáz. Le kell zárni a régi kapcsolatot teljesen, lakhatási szempontból is.

Ki kezdene úgy kapcsolatot a másikkal, hogy az még együtt él az "exével"?

Ilyenek szoktak lenni a se veled, se nélküled (ex is meg nem is) kapcsolatok...

2023. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gáz.
2023. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha megtudnám otthagynám a csajt egyből...nem tudnám elhinni h csak együtt élnek és tuti nincs már semmi.
2023. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Direkt ismerkedni nem érdemes így, de voltam már olyan helyzetben, hogy úgy jött váratlanul a kapcsolat, hogy az exszel még nem oldottuk meg teljesen a lakáskérdést - pontosabban ő nem oldotta meg, mert az én lakásomban laktunk, de nem raktam ki az utcára a szakítás után... Volt tehát egy rövid, átmeneti időszak, amikor még az exemmel laktam külön szobában és ezt az új párom is elfogadta, sőt, valószínűleg értékelte, hogy nem vagyok genya a másikkal, ha vége a kapcsolatnak.
2023. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ciki. Nehéz lesz elmagyarázni annak akivel ismerkedsz. (egyszer csak elmegy hozzád, és el kell mondani hogy az exeddel laksz)
2023. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2023. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt kb így kell elképzelni? 😂

[link]

2023. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ez kiderül, a nő kuka.


F40

2023. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!