Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők párkeresésben néha miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők párkeresésben néha miért adják fel az álmaikat?

Figyelt kérdés

Azért jutott ez eszembe mert társasági életben, beszélgetések, bulik során sok olyat hallottam hogy a csajok elmondták hogy ilyen és ilyen pasi tetszik neki, felsorolt külső belső tulajdonságokat vagy legalábbis erősen sugallta az elvárásait. Aztán 15 évvel később látom ezeket a nőket, hogy hát messze nem olyan pasival vannak mint amit felsoroltak elvárásokat.


Például egyik hát szinte olyanokat mondott hogy azt gondoltam ennek valami dúsgazdag herceg kell, erre látom egy autógyári melós felesége lett és boldogan élnek.


Nők az álompasiról való álmodozást akkor van hogy feladják inkább?


Miért adják fel?



2023. máj. 24. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Az igazi szerelem nem a külsőségeken, vagy a pénzen múlik.

Simán lehet hogy valakinek a fekete hajú, kék szemű, borostás, 180+ cm az álompasi, de aztán az igazán hozzá illő személyiséget egy vele egy magas, kopaszodó vörösben találja meg, és ő lesz akit élete végéig szeretni fog.


De persze olyan is van aki majdnem 40 éves koráig keresi a "tökéletest", aztán mikor már szinte felrobban az a bizonyosos biológiai órája, akkor hozzámegy az első olyanhoz aki szeretne gyereket.

2023. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Inkább örüljünk neki! Így az olyan szerencsétlen lúzerek is megnősülhetnek egyszer, mint én.
2023. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ezt férfiak is megcisnálják.


Igazából az álompasi vagy álomnő egy baromság. Gondolkodhatunk ideálban, hogy mit tartunk kívánatosnak, stb.... aztán jön a szerelem és lesöpri az egészet a f*đzba. Ugyanis a vonzódás nem akkor alakul ki, ha megfelelő szögben áll az orra vagy akárhány Hertzen szól a hangja.

2023. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem adtam fel.
2023. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Pedro Pascal, give me a call. 😘
2023. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Sokaknak megbicsaklik az önbizalma, önértékelése X kapcsolat után, és 25-30 éves korukban már rájönnek nem válogathatnak örökké, simán összejönnek egy átlagos pasival aki talán még az esetük se, de akkor épp jól pozícionálta magát. Sok ilyet ismerek, de ezek nem fullos nők, hanem átlagosak akik lehet korábban jobb nők voltak, de idővel leértékelődtek. A fullos nők mindig a tökéletest keresik.
2023. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Mert rájönnek, hogy nagy elvárásokkal egyedül maradnak.
2023. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezért a fullos szóért golyót adnék.
2023. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem feladtam, hanem átalakult. Az idővel, a tapasztalattal. Az első pasim volt az, akinek csak a külseje jött be. 16 évesen a tini agyammal, hát na, ilyenkor ez a normális. 🙈 Aztán szakítás után jött egy pár fontos szempont, hogy milyen NE legyen. Közben rájöttem, hogy a külső például hosszú távon egyáltalán nem ad semmi pluszt. Így a következő "álompasi" már egész másképp nézett ki.

Közben én valahogy egyáltalán nem azt érzem, hogy leadtam volna az igényeket, pont ellenkezőleg. Sokkal több szempont fontos, van amiből már egyáltalán nem engedek, és egyre kevesebb dolgot tudok elnézően kezelni.

Lehet, hogy a férjem külsőre nem olyan jóképű, mint a tinikori pasim, ezért ez a felszínes embereknek az igények leadása. Még nem is milliomos rockzenész. 😂 De ezerszer jobban összeillünk, és minden fontos szempontnak abszolút megfelel.

2023. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor utolsó meg is magyarázta miért vannak együtt: az összeillés.
2023. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!